L, 28.01.2023

FOTO ⟩ Tsirkuseärimees Lauri Viikna öisest kokkupõrkest põdraga: politsei viskas toru ära

Lisatud häirekeskuse ja kannatanute kommentaar
Chrislin Metsanurm
, Elu24 suvereporter
Tsirkuseärimees Lauri Viikna öisest kokkupõrkest põdraga: politsei viskas toru ära
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 7
Katkine auto Pärnu maanteel
Katkine auto Pärnu maanteel Foto: Lauri Viikna fotod

Ärimees Lauri Viikna teatab, et tema perekond sattus ööl vastu kolmapäeva kohutavasse liiklusõnnetusse, kui ootamatult ilmus teele põder. «Helistasin politseisse mitu korda ja samal ajal vehkisin liinil olnud telefoni taskulambiga, et mu pere jääks ellu, kuid politsei viskas kõne ootamatult ära,» sõnab šoki üle elanud Viikna Elu24-le.

Ööl vastu kolmapäeva sattus Lauri Viikna koos perega liiklusõnnetusse. Pärnust teekonda alustanud pere poleks ealeski osanud arvata, et nende teekond Mercedes-Benzi bussiga võib leida keset maanteed sellise lõpu. Koos sõideti mööda Pärnu maanteed Tallinna poole, kuid peale Enge Olerexi jooksis sõiduteele suur põder. Selle tagajärjeks olid katkine auto ja surnud metsloom. Kuid niigi haavatavas olukorras perekond sai pimedal maanteel peale õnnetust tunda ka politsei- ja päästeameti kummalist käitumist. Pereisa Viikna helistas koos oma naisega hädaabiliinile mitu korda, kuid kõne visati ootamatult ära.

Peale kokkupõrget põdraga ei olnud kedagi, kes oleks tulnud nende tervislikku seisundit üle vaatama. «Auto oli katki, sealt voolasid kõik mahlad ja diisel välja, kogu maantee oli seda täis,» sõnas Viikna kolmapäeva hommikul Elu24-le.

Märksõnad
Tagasi üles