R, 27.01.2023

Eesti juurtega ajakirjanikust modellini: need naised said tänu lahutusele ropult raha

Getter Trumsi
, Tegevtoimetaja
Eesti juurtega ajakirjanikust modellini: need naised said tänu lahutusele ropult raha
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Maailmas on olnud lugematul arvul lahutusi, kuid osad neist on meestele väga kalliks maksma läinud.
Maailmas on olnud lugematul arvul lahutusi, kuid osad neist on meestele väga kalliks maksma läinud. Foto: imago/WEREK/JB/PHL/MPI/Capital Pictures/REUTERS/Scanpix/Shutterstock/Elu24 kollaaž

Lahutus pole kerge otsus kellelegi, kuid kui mängus on suured summad ja hunnik vara, siis lähevad asjad veelgi keerulisemaks. Kuuldavasti pidi Austraalia meediamogul Rupert Murdoch (91) oma hiljutise lahutuse järel ekskaasale maksma lausa 297 miljonit eurot. Ja see ei oleks isegi Murdochi kalleim lahutus!

Möödunud nädalal jõudsid Austraaliast pärit meediamogul Rupert Murdoch ja endine modell Jerry Hall oma lahutuse asjus kokkuleppele. Välismeedias pole avaldatud täpset summat, mille Hall vara jagamisel sai, kuid liikvel on palju erinevaid summasid. Nõnda jääb Hallile laekunud võimalik rahasumma hinnanguliselt vahemikku 60–297 miljonit eurot, vahendab The Guardian.

See pole aga ühe maailma rikkaima mehe jaoks üldsegi mitte suur summa. Eelkõige arvestades tõsiasja, et tema 90ndate lõpus jõustunud lahutus on siiani maailma kallimate lahutuste nimistus. Ja lausa esikolmikus!

Märksõnad
Tagasi üles