GALERII ⟩ Elu24 EHHFil: vaata, millist melu pakkus hihopifestivali esimene õhtu (1)

Copy

Sel nädalavahetusel, 12. ja 13. augustil toimuv Eesti hiphopi festival (EHHF) toob lavale nii kohalikku raudvara kui ka tulevikutähti. Elu24 on EHHFil kohal ja toob lugejateni otsegaleriid melu keskelt, lava eest kui ka telklast. Vaata lähemalt galeriist!

Eesti hiphopi festival 2022 toimub 12. ja 13. augustil ning tänavu juba 16. korda. «Sel aastal ootame kindlasti rohkem inimesi festivalile kui kunagi varem. Põhjuseks, et kaks viimast aastat oleme festivali teinud piirangute all ja piletimüük näitab, et inimesed janunevad EHHFi järgi,» lausub Genka. «Kutsun üles ka kõiki algajaid oma demosid saatma meile, kellest viis saavad võimaluse esineda EHHF Open Mici raames.»

Festivalil astuvad lavale nublu, 5MIINUST, A-Rühm, Arop, Genka, reket, pluuto, Põhjamaade Hirm, KiROT, villemdrillem, Bad Art, Clicherik & Mäx, Maxtract & Ajataju, Kriipsu-Uku, margiiela, HELEZA, SVNDRA, kaw, Azma, Leis ja Prodigyboys, Lil Till, Utoopia, DEW8, Küberünnak ja Karmo, Väike PD, NKN, Töökoda, Põhjakiht & Epp Kõiv ning Rikošett.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles