PILTUUDIS Politsei väljakutse Tallinnas lõppes südamliku heateoga

Elu24
Copy
Politsei. Pilt on illustreeriv.
Politsei. Pilt on illustreeriv. Foto: Madis Veltman

Eks tööpostil tuleb ikka ette üllatavaid ja ootamatuid olukordi ning politseitöö pole erand. Nõnda sattus üks Tallinna politseinik väljakutsel pensionärile hommikusööki valmistama.

«Politseitöös tuleb ette kõiksugu olukordi ning isegi kokandusoskused võivad tulla kasuks kellegi aitamisel,» kirjutati Põhja prefektuuri Facebooki lehel.

Olukord, millest ühismeedias juttu tehti, osutus heasüdamlikuks teeneks: «Teisipäeval saime arstilt palve kontrollida, kas eelmisel päeval ravilt lahkunud 75-aastane proua on ikka jõudnud ilusti koju ning kuidas on tema tervis. Kui patrull pensionäri elukohta saabus, selgus, et naine ei ole eelmise päeva õhtust alates midagi söönud.»

«Oodates kiirabi, valmistas politseipatrull toredale daamile hommikueinet. Menüüs oli praetud muna röstitud saiaga ning joogiks soe tee. Kiirabi vaatas naise üle ning tõdes, et tervis on pärast sellist hoolitsust ja tähelepanu igati normis.»

Postituses pandi aga rõhku sellele, et lähedased oma eakate sugulaste eest hoolt kannaks. «Kuigi meil oli rõõm prouat aidata, ei jõua me paraku iga üksiku eaka juurde. Seepärast tuletame meelde, et kõik võiks rohkem huvi tunda, kuidas läheb meie eakatel sugulastel ja tuttavatel.»

«Üksikud eakad vajavad tuge ja hoolt, seega märkame ja abistame neid rohkem!» soovitati soojalt.

Tagasi üles