L, 26.11.2022

KAS TUNNED ÄRA? ⟩ Himur mees hakkas end Lasnamäe bussis kaasreisijate ees rahuldama

Getter Trumsi
, Tegevtoimetaja
Himur mees hakkas end Lasnamäe bussis kaasreisijate ees rahuldama
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kui keegi tunneb fotol oleva mehe ära, palume sellest teada anda politseile meiliaadressil riina.printsmann@politsei.ee.
Kui keegi tunneb fotol oleva mehe ära, palume sellest teada anda politseile meiliaadressil riina.printsmann@politsei.ee. Foto: Kuvatõmmis Facebookist

Kolmapäeva hommik ei alanud ühele Tallinna elanikule väga meeldivalt. Nimelt kurtis Nadežda kinnises Facebooki grupis, et Lasnamäelt kesklinna sõitval bussil otsustas üks härra end kaasreisijate ees rahuldama hakata.

Kinnises Facebooki grupis «Emmed ja nende elud» jagati kolmapäeva pärastlõunal udustatud kujul häirivat fotot tundmatust mehest, kes end Lasnamäe bussis rahuldas, vahendab Limon.

Kui keegi tunneb fotol oleva mehe ära, palume sellest teada anda politseile meiliaadressil riina.printsmann@politsei.ee.

«Kaunist hommikut, kui seda saab kauniks nimetada. Buss number 68 on teel Lasnamäelt kesklinna. See indiviid hakkas inimeste ja laste ees ennast rahuldama,» avaldas Nadežda ja lisas, et andis asjast teada ka politseile. «Olge ettevaatlikud ning hoolitsege enda ja laste eest,» soovitas ta teistele grupiliikmetele. 

Naisterahvas täpsustas, et kui tema bussi peale läks, oli mees juba seal. «Tema kõrval inimesi ei olnud, ta toimetas oma kätega pidevalt vöökoha juures ja sellest allpool. Küll pööras end bussiakna poole, küll ukse poole. Buss oli poolenisti rahvast täis.»

Nadežda tunnistas, et alguses ei saanud ta täpselt aru, millega mees tegeles, kuid lahkudes jõudis juhtunu kohale. Bussist maha astudes helistas ta kohe politseisse ja kirjeldas meest.

«Ta ei tulnud bussilt maha. Arvan, et ta lihtsalt sõitis bussiga ja rahuldas end teisi vaadates,» kirjutas Nadežda. «Ma ei tea, kas keegi veel nägi. Võib-olla keegi nägi, aga tema tegi näo, et kõik oli hästi.»

Limon võttis ühendust ka Tallinna Linnatranspordiga (TLT), kuid nendeni juhtunu kohta informatsiooni jõudnud ei olnud. «Kui midagi sellist juhtub, soovitame helistada politseisse,» soovitas TLT kommunikatsioonijuht Olga Polienko

«Reisijad saavad juhtunust teavitada ka bussijuhti, kes teavitab sellest dispetšerit ja helistab politseisse.» Polienko aga rõhutas, et esmalt tuleks teavitada siiski politseid.

PPA pressiesindaja Annika Maksimov kinnitas Elu24-le, et politseile laekus kolmapäeval, 10. augustil kell 10.24 teade, et linnaliinibussis rahuldab üks mees end seksuaalselt. «Kui politsei kesklinnas bussi kontrollis, oli mees juba bussist lahkunud ning patrullil ei õnnestunud teda leida.»

«Sellises olukorras tasub alati esimesel võimalusel politseid numbril 112 teavitada, ainult nii saab avalikus ruumis teisi inimesi oma käitumisega häirinud inimese vastutusele võtta,» lisas Maksimov.

Märksõnad
Tagasi üles