K, 5.10.2022

SUPERVÕIMALUS ⟩ Osale menukas telesaates «Ma näen su häält»!

Elu24
Osale menukas telesaates «Ma näen su häält»!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Telesaade «Ma näen su häält»
Telesaade «Ma näen su häält» Foto: Rauno Liivand

Käimas on ettevalmistused ülimenuka telesõu «Ma näen su häält» uueks hooajaks. Saade tuleb sel korral veel suursugusem ja üllatusterohkem, et pakkuda televaatajatele kõrgklassilist meelelahutust kogu sügishooaja vältel. Veel on võimalus saatesse kandideerida kõikidel andekatel teesklejatel, kes suudavad ehk arvajaid ja nõunikuid ninapidi vedada ning võita seeläbi auhinnaraha 2022 eurot.

Saatesse otsitakse säravaid ja julgeid inimesi kõikidelt elualadelt, kes on andekad suumaigutajad ja suurepärased rollikehastajad. Osavad teesklejad, kes jõuavad viimasesse vooru ja suudavad jätta mulje endast kui lauljast, võidavad saate auhinnaraha.

Eelmisel hooajal jõudis teleekraanile suur hulk suurepäraseid teesklejaid, kellele tuli kasuks lauljalik hoiak, mikrofoni õige käsitsemine ja artistilik olek. Täieliku üllatajana teesklejaks osutunud Mihkel Juhkam ütles, et saates osalemine pakkus talle palju kogemusi, ja viskas nalja, et nüüd on tal jalg telemaailma ukse vahel.

«Muljed saatest on meeletud – kogu saatemeeskond on superäge, toetav ja võimalusi pakkuv. Pärast saadet sain tuttavatelt ja ka võõrastelt palju positiivseid kommentaare,» räägib Juhkam oma kogemusest.

Kõikidel soovijatel tuleb ennast esimesel võimalusel kirja panna, sest saate salvestused algavad peagi. Osalemissoovist tuleb teada anda aadressil saatecasting@gmail.com.

Märksõnad
Tagasi üles