R, 9.12.2022

FOTOD ⟩ «Järjekorrad olid poe ühest otsast teise.» Põhja-Tallinna rahvas jooksis Rimi tühjendusmüügi peale tormi

Merilyn Närep
, Päevatoimetaja
«Järjekorrad olid poe ühest otsast teise.» Põhja-Tallinna rahvas jooksis Rimi tühjendusmüügi peale tormi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Rimi tühjendusmüük
Rimi tühjendusmüük Foto: Lugeja foto

«Täielik hullumaja! Ilge sagimine käis,» kirjeldab Elu24 lugeja, kes külastas reede hommikul Sõle Rimi kauplust, kus on hetkel kõik kaubad -70%.

Saksa kaupluskett Lidl soovib endale kuuluvale krundile Paavli tänaval ehitada Rimi asemel uue kauplusehoone. Rimi lubab Lidlile kuuluvas praeguses hoones oma poodi lahti hoida nii kaua kui võimalik.

Sõle Rimi Super suletakse lõplikult 7. augustil kell 18:00. Kauplust uuesti ei avata. Selle puhul on alates 2. augustist kauasäilivad-, esmatarbe- ja tööstuskaubad, sügavkülmutatud tooted, alkohol ja konservid -30% ning 5.-7. augustini on kõik kaubad -70%.

See tähendab aga omakorda, et inimesed jooksevad soodsate hindade tõttu kauplusesse tormi. Elu24-le laekusid fotod pooltühjast poest. «Täielik hullumaja! Ilge sagimine käis. Rabati ilmselt asju, mida muidu kunagi ei ostaks, aga kuna hind on soodne, ei suudeta vastu panna,» sõnab Rimi kauplust külastanud Elu24 lugeja. 

Kauplus avati kell 8 hommikul ning siis olid paljud inimesed juba kohal. «Järjekorrad olid poe ühest otsast teiseni. Kangest alkoholist on alles vaid paar likööri, paar pipraviina meega ja mõned veinid,» kirjeldab meile lugeja.

Kuigi kampaania algas juba neli päeva tagasi, imestab vihje saatja, et inimesed alles nüüd ärkavad. «Ilmselt ei pannud keegi seda väga tähele, aga kui esimesed ära käisid, siis hakkas jutt kulutulel levima.»

Lugeja sõnul on kõige targemad need inimesed, kes poodi kahekesti tulid. «Üks seisab pikas järjekorras ning teine käib ja haarab aina kaupa juurde. Õnneks sellist rabamist, nagu kunagi Säästumarketi avamisel, ei olnud. Vähemalt siis, kui mina käisin, aga kes teab...»

Piltidel on näha, et kuigi letid on suuresti juba tühjaks ostetud, siis järjekorrad veel ei lõppe. 

Märksõnad
Tagasi üles