E, 8.08.2022

Tuhanded britid lasevad Türgis odavalt hambaid tuunida. Mis saab säravast naeratusest aga hiljem?

Elu24
Tuhanded britid lasevad Türgis odavalt hambaid tuunida. Mis saab säravast naeratusest aga hiljem?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Inglismaa riiklik tervishoiuteenistus on hädas suure probleemiga - inimesed lendavad Türki, et saada seal unistuste hambad. Seda aga valusa hinnaga.
Inglismaa riiklik tervishoiuteenistus on hädas suure probleemiga - inimesed lendavad Türki, et saada seal unistuste hambad. Seda aga valusa hinnaga. Foto: Kuvatõmmised TikToki videotest

Inglismaa riiklik tervishoiuteenistus on hädas suure probleemiga. Nimelt lendavad tuhanded inglased Türki, et paigaldada endale imekaunid, valged ja sirged hambad. Seda aga valusa hinnaga.

Kuus kümnest Suurbritannia hambaarstist peab oma töös parandama patsientide hambaid, kes on käinud välismaal, kuna nad on soovinud saada omale Hollywoodilikud valged hambad väga odavalt. Statistika näitab, et 35 000 Suurbritannia ja Iiri kodanikku reisis möödunud aastal välismaale, et saada endale unistuste hambad.

Selle trendi nimi on «Türgi hambad». Inimesed lähevad Türki, et saada endale lumivalged hambakroonid. Videod, mida patsiendid sotsiaalmeediasse laevad ning kus on näha protseduuri ning nende hambaid enne ja pärast, vaadatakse miljoneid kordi. Trend on tõusuteel pärast seda, kui Türgis käisid kroone paigaldamas mitmed tõsielustaarid, muuhulgas Katie Price

Märksõnad
Tagasi üles