L, 30.09.2023

KAS SUSISEB? ⟩ Laura Põldvere ja Beebilõust naudivad koos reisi. Kas paar on asja ametlikuks teinud?

Aleksandra Jürman
, Elu24 Reporter
Facebook
Comments
Laura Põldvere ja Andrus Elbing
Laura Põldvere ja Andrus Elbing Foto: Kuvatõmmis Instagramist

Hiljuti oma kihlatust lahku läinud räppar Beebilõust ja laulja Laura Põldvere on viimasel ajal koos palju aega veetnud. Nüüd on muusikud ette võtnud ühise reisi, sõidavad autoga läbi Euroopa ja naudivad Tenerife päikest. Kas meelelahutajad on ühiste videotega asja ametlikuks teinud?

Laura Põldvere ja Beebilõust ehk Andrus Elbing on ette võtnud ühise reisi. Autoga sõidetakse pikalt läbi Euroopa. Praegu on muusikud Tenerifel ning tundub, et seal toimuvad uue salajase projekti võtted.

Laura on Instagramis jaganud mitmeid videoid tema ja Andruse ühisest Euroopa-reisist. Ühes videos saab näha, kuidas muusikud auto rehve pumpavad ning end pikaks sõiduks ette valmistavad. Autot juhtiv Laura sõitis läbi päikese ja vihmasaju. Andrus toetas kõrvalistmel pead padjale ja sõi keedetud mune.

Laura ja Andrus näitasid, kuidas nad vee ääres paadisillal päikeseloojangut nautisid. Ühes klipis saab isegi näha palja ülakehaga Andrust pikutamas auto tagaistmel. 

«3200 kilomeetrit läbi Euroopa ilma vahepeatuseta ja jõudsime Bordeaux'sse, et teada saada, et meie lend väljus kaks tundi enne plaanitud väljalendu. See juhtus esimest korda. Tean, et lende võidakse tühistada või saavad nad hilineda, kuid see, et lennuk otsustab ilma reisijateta varem väljuda, on aasta nali,» kirjutab Laura enda postituses.

«Kuigi sellise autoreisi planeerimine oli hull mõte, oli meil nii lõbus. Aga... mitte kunagi enam. Seda ütlen ma praegu,» sõnas Laura ning märkis ära enda reisikaaslase Andruse.

Laura postitas endast ja Andrusest ka teise video, mille pealkirjaks kirjutas ta: «Tegin kõigest seda, mida tahtsin». Lauljanna on ka ära märkinud, et tegu on muusikalaagri ning uue salajase projektiga.

Laura postitatud videotes on näha tema ja Andruse vahelist keemiat. Viimases videos heidavad muusikud jalast tossud, jooksevad paljajalu vee poole ning viskuvad koos riietega vette. 

Laura on Tenerife reisist postitanud ka Instagrami-lugusid, kus saab näha kauneid vaateid Hispaania Kanaari saartel asuva sadamalinna Santa Cruz de Tenerife veekogudest.

Laura lisas ka lustaka klipi tema ja Andruse varvastest, avaldades fännidele, et veedavad öö koobastes.

Järgmises klipis ongi näha, kuidas Laura suundub trepist alla koopasse, kus teda ootab madratsil pikutav Beebilõust. Lisaks lebavale Andrusele on koopas veel mitmed valgustused, gloobus, muud rekvisiidid ja ka arvuti. Videos nähtu võib viidata sellele, et tegu on tõepoolest ühise projekti filmimisega. Arvatavasti on muusikud uue ühise muusikavideo võtetel.

Laura ja Andrus käisid hiljuti koos ka Sven Lõhmuse sünnipäeval. Selle puhul maalisid nad sünnipäevalapsele suure, kauni ja värvilise maali. Kunstiteose nimeks pandi «Manhattani silm».

Lauljanna kirjutas enda postituses, et on maalimises ja kunstis üldiselt väga halb, aga Andrus aitas tal Sveni sünnipäevaks maali teha... Kui lahe protsess... Aitäh,» tänas ta räpparit. «Ja aitäh Sven, et oled minu elus,» lisas ta.

Sveni sünnipäeval jäädvustatud videos on ka näha, kuidas Andrus Laurale käed ümber paneb. Muusikud nautisid pidu tantsupõrandal teineteise embuses. Koos lauldi muusikale kaasa ja juubeldati, kui Sven tordil küünlaid puhus.

Elu24 postkasti on jõudnud ka mitmed kirjad, millega anti märku, et laulja ja räppari ühismeedia postituste tõttu on kerkinud küsimus: kas Põldvere ja Beebilõust on suhtes? 

Andrus ja Laura Elu24 sõnumitele ei vastanud, seega kas räppari ja laulja vahel on midagi enamat kui sõprus, jääb ebaselgeks. Küll on aga Põldvere ja Beebilõust teinud koostööd muusikamaastikul. 21. juunil avaldas Beebilõust uue singli «Keemiatund», millele andis hääle justnimelt Põldvere.

Märtsis läks Põldvere lahku kallimast Kaspar Hangist. Laulja tegi oma suhte avalikuks 2020. aasta suvel. «Kahjuks ja meie teed on lahku läinud, aga ma ei hakka seda rohkem kommenteerima,» jäi Põldvere Elu24ga rääkides kevadel napisõnaliseks. Siiski lisas ta, et lahku ei mindud suure tüliga. «Oleme head sõbrad endiselt,» nentis ta, lisades südame emotikoni.

Beebilõusta suhe kihlatu Ingrid Männiga purunes samuti selle aasta kevadel. «Paljud ilmselt on juba märganud, et ma ei kanna enam kihlasõrmust. See on tõsi, juba pea kaks kuud tagasi kolisin elama lapsega kahekesi ja pean ütlema, et see on mu elu parim otsus,» avaldas Mänd Instagramis juuni keskel.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles