N, 8.12.2022

RIIGIKOGUS ARUTATI PARKIMISPROBLEEMI ⟩ Vedelema jäetud tõuksid sunnivad ratastoolis liiklejaid autoteele: abi ei taha ka nagu paluda

Lisatud Bolti kommentaar
Vedelema jäetud tõuksid sunnivad ratastoolis liiklejaid autoteele: abi ei taha ka nagu paluda
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: Taavi Sepp

Riigikogu majanduskomisjoni istungil leiti täna, et parimad võimalused elektriliste tõukerataste parkimisprobleemi lahendamiseks on kergliikureid rentivatel ettevõtetel. Seetõttu taasavaldame loo, mis ilmus 31. juulil.

Tänavale vedelema jäetud tõuksid valmistavad iga päev peavalu nii vaegnägijatele, käruga lapsevanematele kui ratastooliga liikujatele. «Ma ei ole abi palunud, sest piinlik on seda teha. Et kuidas on nii, et teised saavad, aga mina ei saa...» tunnistab 20-aastane Hendra Raud. Mis olukord pealinna tänavatel valitseb, vaata videost!

Möödunud nädalal kirjutas Tartu Postimees: «Vedelema jäetud tõuksid niidavad pimedaid linlasi jalust.»

Loos rääkis Lõuna-Eesti pimedate ühingu liige Asta Sikk, et kukkus õnnetult maas vedeleva tõuksi tõttu. «Ma lihtsalt ei tea, miks neid niimoodi külili maha ja keset teed jäetakse. Kukkusin käpad katki,» nentis ta. See ei ole aga ainus juhtum ja paljud on liidu poole sama murega pöördunud. «Kui pime läheb, siis ta ju lihtsalt ei tea, et selline takistus ees on,» ütles Sikk.

Märksõnad
Tagasi üles