K, 1.02.2023

KUULA JA VAATA ⟩ «Laulud sõdurile» kontserdil esitatavad lood valis Alika Milova ise välja

Merilyn Närep
, Päevatoimetaja
«Laulud sõdurile» kontserdil esitatavad lood valis Alika Milova ise välja
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Alika Milovat kuuleb juba 22. juunil kontserdil «Laulud sõdurile».
Alika Milovat kuuleb juba 22. juunil kontserdil «Laulud sõdurile». Foto: Erlend Štaub

Heategevuslik kontsert «Laulud sõdurile» jõudis 22. juuni õhtul Kanal 2 ja Postimehe veebi vahendusel vaatajateni. Teiste seas astus lavale superstaarisaate viimase hooaja särav võitja Alika Milova.

Noor lauljatar Alika Milova tuli aasta alguses «Eesti otsib superstaari» saates võitjaks. Pärast seda on Narvast pärit 19-aastane laulja teinud kaasa mitmes projektis, esinenud korduvalt ning paar nädalat tagasi andis ta välja ka uue singli «Bon Appetit».

Alika sõnul on tal pärast superstaarisaate võitu läinud väga hästi. «Väga palju kontserte, see teeb õnnelikuks. Väga palju erinevaid projekte, kirjutan muusikat ja kõik on hästi,» ütleb laulja Elu24-le.

Kontsertõhtul esinemist kirjeldab Alika kui midagi ärevat ja erakordset, kuna publikus istus palju tähtsaid inimesi. «President Alar Karis, Kersti Kaljulaid, Kaja Kallas, sõdurid,» loetleb Alika, «olin päris põnevil, kui seal laval seisin. Kas mul ikka kõik sõnad on peas? Tekkis suur vastutus, et kõik läheks hästi.»

Lood, mida Alika kontserdil «Laulud sõdurile» esitas, valis ta välja ise. Lisaks Alika uuele loole «Bon Appetit» kõlas tema suust Genialistide 2003. aasta hittlugu «Leekiv armastus». Kuigi paljud on seda juba korduvalt kuulnud, siis Alika avastas loo enda jaoks alles mõned kuud tagasi.

«Tegelikult tean, et kõik eestlased teavad seda laulu väga hästi. Vahepeal kuulati seda isegi liiga palju, aga mina seda toona kahjuks ei teadnud. Hiljuti, pool aastat tagasi alles kuulsin seda ja see lugu mulle väga-väga meeldib,» tõdes laulja.

Rääkides kontserdist «Laulud sõdurile» ja heategudest, avaldab Alika, et hiljuti läks talle südamesse üks meedias avaldatud lugu loomade varjupaigast, mille asukatele antakse sobimatut toitu. «See murdis mu südame, tavaliselt ma proovin selliseid uudiseid vältida, kuna olen väga tundlik nende suhtes. Kui ma näen kasvõi korraks midagi sellist, siis hakkavad mul pisarad jooksma.»

Vaata videost Alika esitatud lugu «Leekiv armastus».

Märksõnad
Tagasi üles