N, 6.10.2022

VIDEOINTERVJUU ⟩ Suures põlengus kodu kaotanud pereisa: vaatad ahastusega, et kõik läheb... Tekkis tunne, nagu ise oleks leekides!

Suures põlengus kodu kaotanud pereisa: vaatad ahastusega, et kõik läheb... Tekkis tunne, nagu ise oleks leekides!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
«Iga nael ja kruvi on oma käega siia pandud. See ongi kõige valusam,» sõnab peremees, kelle kodu 16. juunil täielikult maha põles.
«Iga nael ja kruvi on oma käega siia pandud. See ongi kõige valusam,» sõnab peremees, kelle kodu 16. juunil täielikult maha põles. Foto: Mihkel Maripuu, Kehra päästekomando / Elu24 kollaaž

«Iga nael ja kruvi on oma käega siia pandud. See ongi kõige valusam,» sõnab peremees, kelle kodu 16. juunil täielikult maha põles. «Tekkis tunne, nagu ise oleks leekides.»

16. juunil veidi enne kella nelja päeval teatati häirekeskusele tulekahjust Anija vallas Mustjõe külas, kus päästjate saabudes põles elumaja lahtise leegiga. Hoiti ära tule levik kõrvalhoonetele ja metsa, kuid hoone ise hävis täielikult. Esialgsetel andmetel võis tulekahju alguse saada elektrisüsteemi rikkest.

Elu24 sõitis õnnetuspaika kohale. Kohapeal võtab meid vastu perenaise õde, kes põlengust sotsiaalmeediasse postituse tegi. Koduhoovis on kümmekond inimest ning kõigil on käed-jalad tööd täis – tassitakse põlenud materjale, taastatakse pilte ning nõusid. Tuleb välja, et perekonnal on väga suur tagala! Abis on käinud mitukümmend inimest ning seda on väga südantsoojendav vaadata.

Märksõnad
Tagasi üles