T, 5.07.2022

DETAILID ⟩ Kuninganna Elizabethi esmakohtumine lapselapselapsega kestis vaid 15 minutit

Chrislin Metsanurm
, Elu24 suvereporter
Kuninganna Elizabethi esmakohtumine lapselapselapsega kestis vaid 15 minutit
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Kuninganna Elizabeth II tähistas hiljuti valitsemisaja juubelit ehk 70 aasta möödumist troonile asumisest. Suurbritanniasse naasid selle puhul ka prints Harry ja Meghan Markle, kuid nende kohtumine kuningannaga jäi lühikeseks.

Elizabeth II on troonil olnud 70 aastat, jäädes valitsemisaja pikkuse poolest alla vaid nelja-aastaselt kuningaks saanud Prantsusmaa Louis XIV-le. Üle-eelmisel nädalavahetusel tähistati 96-aastase kuninganna troonijuubelit kogu Ühendkuningriigis neli päeva kestnud pidustustega.

Harry ja Meghan reisisid Californiast Suurbritanniasse koos kolmeaastase poja Archie ja üheaastaste tütre Lilibetiga. Pere nägi kuningannat 2. juunil, kui juubelipidustused algasid.

Kohtumisel tutvustasid Meghan ja Harry Elizabethile esimest korda oma tütart Lilibetti, kes on saanud nime kuninganna järgi. Kohtumine toimus Buckinghami palees ametlikult ning palee keeldus kommentaaridest.

The Sun kirjutas 31. mail, et Harryl ja Meghanil ei lubatud võtta kaasa fotograafi, et jäädvustada hetke, mil kuninganna kohtus nimekaimu Lilibetiga.

Pühapäeval, 5. juunil, enne kui pidustused lõppesid, lendasid nad tagasi koju Californiasse ning Harryt võis näha juba polot mängimas. 

Märksõnad
Tagasi üles