N, 30.03.2023

INTERVJUU ⟩ Tõnu Raadik Mehhikos saadud terviserikkest: kui ma silmad uuesti lahti tegin, siis Ann elustas mind

Merilyn Närep
, Päevatoimetaja
Tõnu Raadik Mehhikos saadud terviserikkest: kui ma silmad uuesti lahti tegin, siis Ann elustas mind
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
«Ma peaksin jah endiselt seal olema, sest mulle ei antud lennuluba. Kui arst ütles, et ta ei näe, et lendamine hull oleks, siis ma kohe esimesel võimalusel tagasi ka lendasin, sest Eestis olid kõik asjad kuhjunud.»
«Ma peaksin jah endiselt seal olema, sest mulle ei antud lennuluba. Kui arst ütles, et ta ei näe, et lendamine hull oleks, siis ma kohe esimesel võimalusel tagasi ka lendasin, sest Eestis olid kõik asjad kuhjunud.» Foto: Taavi Sepp

Eesti helilooja, muusik ja näitleja Tõnu Raadik on pärast rasket südameoperatsiooni tagasi Eestis. Muusik jagab Elu24-le, mida kõike ta aasta algul puhkusereisil läbi elas ning kuidas taastumine läinud on.

Muusik Tõnu Raadik suundus jaanuaris Mehhikosse külla oma abikaasale Ann Tennole. Idülliline puhkus kulmineerus sellega, et Raadikut tabas järsku eluohtlik südamerike, mistõttu vajas ta viivitamatult operatsiooni.

Operatsiooniks oli aga vaja 75 000 dollarit. Seejärel paluski Tõnu kasutütar Liis Epler inimeste abi, et muusik saaks kiirelt vajalikku ravi. Loomulikult ei jäta Eesti inimene ligimest hätta ning juba paari tunniga oli laekunud üle 43 000 euro. Tänu Juku-Kalle Raidi, Urmas Sõõrumaa ja paljude teiste abile saadigi vajalik summa kokku. 

Märksõnad
Tagasi üles