E, 4.12.2023

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor luges «Ühikarottidele» sõnad peale

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Täna toimus Tallinna Tervishoiu Kõrgoolis «Ühikarottide» uue hooaja pressiesitlus. Kohal olid nii saate produtsent Tuuli Roosma, kõik üheksa uut näitlejat ning loomulikult Ühikamutt Salme.
Täna toimus Tallinna Tervishoiu Kõrgoolis «Ühikarottide» uue hooaja pressiesitlus. Kohal olid nii saate produtsent Tuuli Roosma, kõik üheksa uut näitlejat ning loomulikult Ühikamutt Salme. Foto: Jelena Rudi

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits loodab, et uus «Ühikarottide» hooaeg toob pikemas perspektiivis nende kooli rohkem uusi õpilasi.

«Lasime teid siia filmima eesmärgiga, et kõik Eestimaa inimesed meid teaksid. Meie kooli. Ja teaksid, et ka Tartus on tervishoiu kõrgkool. Mida rohkem meid teatakse, seda rohkem on meil võimalus valida ja seda rohkem tuntakse ka tervishoiutöötajaid,» rääkis Ernits täna aset leidnud «Ühikarottide» uue hooaja pressiesitlusel.

Naise arvates hakkavad sarja tegelased omamoodi ajalugu tegema. «Arvan, et ma pole liiga suuresõnaline kui ma ütlen, et see mida teie teete on ühe kutsekuvandi teiste ette viimine. Teist nüüd oleneb, kas tervishoiutöötajais hakatakse rohkem armastama, vähem armastama või ei armastata üldse. Arvestage sellega, meie usaldame teid ja oleme täiesti veendunud, et tervishoiutöötajateks õppida soovijate arv hakkab kasvama,» paneb naine sarja tegelastele südamele, et nad oma rolli võimalikult hästi välja mängiksid ja loodab, et sari toob televiisorite ette ka palju meditsiini vallas töötavaid inimesi. «Jõudu teile! Jälgime teid!»

«Ühikarottide» uue hooaja esimene osa on Kanal 2 eetris selle nädala neljapäeval kell 20.35.
 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles