SAAGA JÄTKUB ⟩ Näitleja Amber Heard: kartsin, et ma ei ela üle Johnny Deppi väärkohtlemist me abielus (4)

Heveli Tuisk
, REPORTER- TOIMETAJA
Copy
Amber Heard
Amber Heard Foto: Steve Helber / POOL/ Scanpix

Näitlejate Amber Heardi ja Johnny Deppi kohtusaaga jätkub. Esmaspäevasel istungil andis naine taas ütlusi ning sõnas, et ta kartis abielus Deppiga oma elu pärast.

ET Candada annab taas ülevaate nüüdseks kõige kuulsamast kohtusaagast. Esmaspäeval jätkus näitleja Johnny Deppi laimusüüdistuse arutamine Amber Heardi vastu.

Esmaspäeval sõnas Heard ülekuulamisel advokaatidele, et soovis 2016. aastal Deppist lahutada, kuna kartis oma elu pärast.

Sammu lahutuse suunas tegi naine enda ütluste järgi siis, kui Depp oli visanud teda telefoniga, mis tabas teda näkku. Heardi sõnul pani see juhtum teda mõtlema, et nende abielu ei saa jätkuda, ükskõik kui palju ta ka ei püüaks seda parandada.

«Ma teadsin, et pean ta maha jätma, kuigi see oli minu jaoks raske, sest armastasin Johnnyt väga,» rääkis Heard.

Asjaolude kinnitamiseks näidati fotosid Heardi paistes näost, mis oli selline väidetavalt telefonilt saadud löögi tõttu. Naine lisas, et vägivald oli nende suhtes pigem igapäevane ja «normaalne» nähtus, mitte erand.

Depp aga väidab, et ta pole ealeski ühtegi naist löönud, sealhulgas Heardi. Endise abikaasa süüdistused on Deppi sõnul talle maksma läinud kogu tema elu, sest lepingud erinevate filmide tegemiseks lõpetati.

Kommentaarid (4)
Copy
Tagasi üles