SODIAAGISOSINAD Kõik on praegu muutumises – vaata minevikku, et luua tulevikku!

Margit Korbe
, astroloog
Copy
Foto: Shutterstock

«Sodiaagisosinate» podcast'is räägime kuuvarjutuse mõjudest ning selle nädala astroloogilistest seisudest, mis on juhatamas sisse uut ajajärku paljudes eludes. Astroloogiasõnastikus tutvume Pluuto polaarpunktiga, mis aitab tasakaalustada karmat. Dagmari tarokaardipakist tuleb appi Sauade kolm.

Soovitused nädalaks

1. Sellel nädalal vaata minevikku – mis on olnud sinu elu keerulisemad köidikud ja suuremad vastuolud? Nüüd on aeg neist läbi närida.

2. Luba endal kulgeda intuitiivselt. Ainult siis saab elu sind juhatada ning viia sinna, kus sa olema pead. 

3. Ava end uutele arusaamistele seoses vanade olukordadega. Miski on nüüd päriselt muutumas. 

Kolmapäeval ilmub artikkel Pluuto polaarpunktist, mis aitab tasakaalustada karmalisi probleeme ning soodustab hinge evolutsiooni.

Nädalakaart

Sauade kolm

Sauade kolm
Sauade kolm Foto: Shutterstock

Sauade mast näitab meie kirge, spirituaalsust, inspiratsiooni, ambitsiooni ja loomingulisust. Kolm siin mastis ütleb konkreetselt, et tegutsemise aeg on käes. Sa oled küllalt planeerinud ja vaadanud seda valget laeva, mis horisondil läheneb, nüüd on aeg julgel sammul tulevikule vastu astuda. Usu, sul on kõik vahendid selleks olemas, et pihta hakata, isegi kui vahel võib tunduda, et see nii pole. Hakka aga astuma ja küllap teerada viib sind sinna, kuhu pead jõudma.

Loe lähemalt, mida tähendab Kuu tühikäik! 

Kuu on tühikäigul

Kolmapäeval 06.59–16.02

Reedel 14.59–15.53

Pühapäeval 10.18–18.50

Nendel aegadel tasub vältida olulisi otsuseid ja tehinguid, kui just eesmärk pole midagi tühistada.

Tagasi üles