Elu24 uuris ka Hugo.legali peajuristilt Erki Pisukeselt, mida tema sellest loost arvab:
«Igal juhul tasub taoliste kokkulepete puhul, kus lubatakse midagi tasuta teha, juba algusest peale mõelda tõendamisele. Näiteks kui lubadus hambad korda teha avaldatakse kliiniku lehel, siis tasub sellest teha kuvatõmmis. Samuti on mõistlik eelnevalt kirjalikult fikseerida tööde maht ja ulatus, et hilisemaid vaidlusi vältida.
Mis puudutab raviteenuse kvaliteeti ning kliendi väiteid hammaste rikkumise kohta, siis siinkohal on isikul võimalus pöörduda sotsiaalministeeriumi juures töötava tervishoiuteenuse kvaliteedi ekspertkomisjoni poole. Komisjoni poole pöördumine on tasuta ning menetluse käigus tellib komisjon ise sõltumatu ekspertiisi ravivea hindamiseks. Kui raviviga leiab kinnitust, siis on võimalik edasi tegeleda kahjuhüvitise küsimusega.
Siin tuleb igaks juhuks rõhutada, et igasugune tüsistus ei pruugi olla raviviga. Seda, kas tegemist on tüsistuse või raviveaga, oskab öelda meditsiiniline ekspert ja seda hinnatakse ekspertkomisjoni menetluse käigus.
Juriidilise külje pealt on soovituslik minna kõigi asjasse puutuvate materjalidega juristi vastuvõtule, kus on nendega tutvumise järgselt võimalik paremini hinnata asja õiguslikku perspektiivi.
HUGO.legal pakub koostöös riigiga kaks tundi tasuta õigusabi kõigile Eestimaa elanikele, kelle brutosissetulek jääb alla 1200 euro kuus. Keskmine ajakulu lihtsamate probleemide lahendamiseks jääb kahe tunni raamesse.»