R, 22.09.2023

Will Smith käib Chris Rockile antud kõrvakiilu tõttu teraapias

Elu24
Facebook
Comments
Will Smith virutas Chris Rockile Oscarite otse-eetris lahtise käega näkku.
Will Smith virutas Chris Rockile Oscarite otse-eetris lahtise käega näkku. Foto: Reuters / Scanpix

94. Oscarite auhinnagalal andis parima dokumentaalfilmi Oscari üle koomik Chris Rock. Enne auhinna üle andmist tegi Rock veidi nalja, kuid üks nali lõppes sellega, et Will Smith läks talle otse-eetris kallale. Entertainment Tonight (ET) kirjutab, et Smith käib nüüd juhtunu tõttu teraapias.

Will Smith näeb väidetavalt palju vaeva selle nimel, et pärast Oscaritel toimunut edasi liikuda. Allikas räägib ET-le, et näitleja käib nüüdsest teraapias.

Samuti on näitlejal kümneks aastaks keelatud osaleda Oscarite ja teistel Ameerika filmiakadeemia galadel. Auhinnatseremooniat korraldav Academy Of Motion Picture Arts and Science tuli virtuaalselt kokku, et arutada distsiplinaarmeetmeid. Akadeemia ütles oma avalduses, et Oscarite jagamist varjutas Smithi vastuvõetamatu käitumine.

Smith on oma tegude pärast vabandanud ja ka akadeemiast lahkunud. Tagasiastumisavalduses ütles Smith, et on reetnud akadeemia usaldust ja valutab oma tegude pärast südant. Ta lisas, et nõustub täielikult kõigi tagajärgedega.

Mis tol õhtul juhtus?

Koomik Chris Rockil paluti 27. märtsil anda üle parima dokumentaalfilmi Oscar. Enne seda tegi Rock laval veidi nalja, mainides ühes naljas näitleja Will Smithi abikaasat Jada Pinkett Smithi.

Rock viitas filmile «G.I. Jane», kus peategelane Jane ajab enda pea kiilaks, ning Pinkett Smithile, kes on praegu kiilakas. Näitlejanna on varem avaldanud, et tal on alopeetsia, vahendas Los Angeles Times.

Nalja peale pööritas Jada Pinkett Smith silmi ning järsku jalutas Will Smith otse-eetris lavale ja andis Rockile kõrvakiilu. «Vau,» oli kuulda Rocki imestunult ütlemas ja üksikuid naerupahvakaid saalis neilt, kes arvasid, et tegu oli naljaga.

Ühismeedias levivas klipis, mida vaadati vähem kui tunniga enam kui neli miljonit korda, on Smithi sõnad Rockile välja lõigatud. Otsesaates oli aga kuulda, kuidas Rock ütles, et Smith just lõi teda näkku, mille peale Smith karjus vastu, et koomik tema abikaasa nime suhu ei võtaks.

Rock oli pärast juhtunut sõnatu, pobises midagi selle kohta, et see oli kõigest nali «G.I. Jane'i» kohta, ja saalis valitses samal ajal arvatavasti Oscarite ajaloo kõige pikem vaikus üldse.

Enne kui Rock parima dokumentaalfilmi kategooria nominente loetlema hakkas, ütles koomik sarkastiliselt: «See oli televisiooni ajaloo kõige vägevam hetk.»

Mõnikümmend minutit hiljem võitis Smith parima meespeaosa auhinna, oma esimese Oscari. Tänukõnes tõmbas Smith paralleele enda rolli «King Richardis» ja olukorra vahele, mis otse-eetris juhtus: «Richard oli mees, kes kaitses kartmatult oma perekonda.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles