L, 3.12.2022

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 30. aprill: Skorpionil läheb kellegi südame võitmise nimel rivaalitsemiseks, Ambur muutugu tervislikumaks

Maria Angel
30. aprill: Skorpionil läheb kellegi südame võitmise nimel rivaalitsemiseks, Ambur muutugu tervislikumaks
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Mõnusat laupäeva!

JÄÄR

Loominguline potentsiaal on kõrge, saad seda äriasjus kasutada. Ole nutikas ja proovi erinevad meeskonnaliikmed koostööle suunata.

SÕNN

Toimub Kuu loomine Sõnni märgis, millele päikesevarjutus annab erilise väe. Tasub tulevikuplaane teha, aga mitte veel tegevusse asuda.

KAKSIKUD

Aeg sobib selleks, et vaikselt endasse süüvida, oma tunnetega kontakti saada. Sisemise tasakaalu saavutamiseks on vaja rahulikku olemist.

VÄHK

Milliseid inimesi enda ümber vajad? Kellega soovid lähemalt sõbrustada, kellega koostööd teha? Vaja oleks nad üles otsida.

LÕVI

Sobiv aeg karjäärialase tuleviku planeerimiseks. Kui sa ei ole olukorraga rahul, siis ei ole mõistlik samas vaimus jätkata.

NEITSI

Näed nüüd maailma avarama pilguga. Sul on lihtsam aru saada, kuhu tahad tegelikult välja jõuda. Mõistad, et teadmisi tuleb täiendada.

KAALUD

Rahaasjade strateegiliseks planeerimiseks sobiv aeg. Tasub mõelda, kes on need, kellele võiks koostööettepaneku teha.

SKORPION

Võib minna rivaalitsemiseks kellegi südame võitmise nimel. Oled valmis palju mängu panema, et parim olla.

AMBUR

Kui sul on tahtmist eluviise tervislikumaks muuta, tee konkreetne plaan järgnevaks kaheks nädalaks, mil Kuu on kasvamas.

KALJUKITS

Ole suhtlemisel vaoshoitud ja ettevaatlik. Võid kokku puutuda tülinorijate või väga jonnakalt oma joru ajavate tüüpidega.

VEEVALAJA

Pilk on tulevikku suunatud. Tunned, et eriti tähtsad on lähisuhted ja pereasjad, töine valdkond jääb teisejärguliseks.

KALAD

Tasub mõelda sellele, millises valdkonnas oma teadmisi täiendama peaksid. Otsi võimalusi õppimiseks, tee selleks plaane.

Märksõnad
Tagasi üles