N, 29.09.2022

Kim Kardashian paljastab, miks ta Pete Davidsoni armus ja mida neile koos kõige rohkem teha meeldib

Heveli Tuisk
, REPORTER- TOIMETAJA
Kim Kardashian paljastab, miks ta Pete Davidsoni armus ja mida neile koos kõige rohkem teha meeldib
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kim Kardashian.
Kim Kardashian. Foto: Frazer Harrison

Kuigi Kim Kardashian ja Pete Davidson võivad tunduda väga ebarealistliku paarina, on nad ise oma suhtega väga rahul ning naudivad iga koos veedetud hetke.

Kim Kardashian räägib avalikult, mis teda 28-aastase koomiku Pete Davidsoni poole tõmbab. Paljudele tunduvad nad aga veidra paarina ja isegi fännid sädistavad, et nad ei sobi kohe kuidagi kokku.

«Ta on lihtsalt nii ehe ja lõbus inimene ning temaga on mõnus aega veeta. Mulle meeldib, et leidsin kellegi, kellega mitte midagi teha, näiteks televiisorit vaadata,» rääkis Kim ET-le.

Kim pidi fännama nende mugavat suhet, sest igaühega nii vabalt olla ei saa ja see teebki tema jaoks suhte eriliseks.

Kimi emale Kris Jennerile pidavat samuti nende suhe väga meeldima. «Ta on väga kaalukas inimene ja ma armastan seda keemiat, mis Kimil ja temal koos on. See on magus,» sõnab Kris, kes peab Pete'i lahkeks meheks.

Kuigi Pete pere uue sarja ajal kaamera ette ei astu, on Kim juba lubanud saates enda värske armuloo üksikasju jagada.

Pete Davidson poses at the red carpet of the 44th Kennedy Center Honors, at the John F. Kennedy Center for the Performing Arts in Washington, U.S, December 5, 2021. REUTERS/Tom Brenner
Pete Davidson poses at the red carpet of the 44th Kennedy Center Honors, at the John F. Kennedy Center for the Performing Arts in Washington, U.S, December 5, 2021. REUTERS/Tom Brenner Foto: TOM BRENNER/Scanpix
Märksõnad
Tagasi üles