E, 27.06.2022

FOTOD ⟩ Pae tänava elanik avas oma tulekahjus hävinud kodu ukse

Ketlin Kruse
, Reporter
Pae tänava elanik avas oma tulekahjus hävinud kodu ukse
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Põleng Pae tänaval
Põleng Pae tänaval Foto: Remo Tõnismäe

Tallinnas Pae tänaval asuvas kortermajas elanud Mikk jagas toimetusega fotosid sellest, milline vaatepilt vaatas talle vastu tulekahjus hävinud korteris.

Neljapäeval sai häirekeskus kella poole kolme paiku teate, et Pae tänaval põleb elumaja. Kustutustööd lõpetati alles kella 22 ajal. 

Pühapäeva varahommikul kell seitse süttis aga kolmekordne elumaja taas. Tulekahju lokaliseeriti kell 10.58 ja selle tekkepõhjus on praegu veel teadmata.

Põlengu tõttu jäid mitukümmend inimest peavarjuta. Nende seas ka Mikk, kelle korter asus maja kolmandal korrusel. Mehe valduses oli ka katusekorrus, kus pandi remondile punkt möödunud aasta kevadel.

«Häving oli korralik,» tunnistas Mikk pühapäeva lõunal. «Oma silmaga näha, kuidas tuli liigub sinu elamise poole mitme tunni vältel ja midagi teha ei saa, on moraalselt päris tugev väljakutse,» tunnistas ta.

Mees oli tulekahju puhkemisest kuni päästetööde lõppemiseni ehk poole kaheni öösel sündmuspaigal.

Neljapäeval rääkis Elu24-le samas kortermajas elanud Kristiina, et ta kodu on täiesti elamiskõlbmatu.

«Teisel korrusel puudub meil näiteks katus. Põrand on musta sodi täis. Laed tilguvad, veekahjustus on suur. Korter läheb mahakandmisele. On küll aru saada, et siin on olnud korter, aga jah...»

Märksõnad
Tagasi üles