Aprill saab olema üks aasta maagilisem kuu ning kuu lõpus on lausa imed võimalikud. Loe lähemalt, mida toob Veenuse liikumine Kalades, kus ootab ees kohtumine Neptuuni ja Jupiteriga. 

5. aprillil kell 18:18 jõudis Veenus Kalade sodiaagimärki ning siin on põhjust tunda rõõmu. Nimelt Kalad on märk, milles armastuseplaneet Veenus kogeb ja väljendab ennast kõrgendatud kujul. Kalade valitseja Neptuun on iseenesest justkui Veenuse kõrgem oktaav - kõik veenuslikud omadused on tõstetud kõrgemasse tähendusse ja vibratsiooni. Seega Veenus tunneb end Kalades eriliselt hästi ja tänu sellele õnnistab sel ajal ka inimesi oma andidega rohkem kui tavaliselt. See periood toob rohkem romantikat, mõistmist, harmooniat, loovust ja ilu inimsuhetesse. Õnnelik aeg kestab kuni 2. maini, mil Veenus siseneb oma nõrgendusmärki Jäära - kuid selleni on veel aega!

Pole paremat aega kui praegu, mil avada oma süda uuesti romantikale ja armastusele. See ei pea tähendama kohe uut suhet, kuna enne tõeliselt hea suhte saabumist peab oma süda ja hing selleks valmis olema. Nüüd on just see aeg, mil hingata elu sisse oma romantikameelele – tuletada meelde, kui hea ja imeline armastus võib olla ning millised on meie sügavaimad soovid ja unistused seoses armusuhtega. Kui oled selleks küps ja avatud, võib su ellu saabuda peagi ka see puuduv element – puuduv üksnes füüsilisel tasandil, kuna südames on ta juba ärganud.

Kommentaarid
Copy