IMEARMAS KLÕPS ⟩ Lauri Mäesepp soovitab tõsta kodumaa iivet: ma pole midagi ilusamat näinud kui see pisikene põnn

Elu24
Copy
Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepp.
Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepp. Foto: Konstantin Sednev

Suvel abiellunud lauljatari Lenna Kuurmaa abikaasa Lauri Mäesepp soovitab ühismeediasse tehtud postituses kõigil kodumaa iivet tõsta.

«Võib, ma jagan siia pilvede vahele pisut rõõmu? Aasta ja neli kuud on juba täis ja ikka veel on selline tunne, et ma pole midagi ilusamat näinud kui see pisikene põnn,» tunnistab isarolli nautiv Lauri Mäesepp Instagrami tehtud postituses. «PS! Siit kiire järeldus: kui kellelgi on katarsiste sagedus elus langenud, siis soovitan kodumaa iivet tõsta.»

Poja esimesel sünnipäeval jagas Mäesepp Instagramis imearmsat fotot õhupallidega sünnipäevalapsest. «Pisikene Kusti sai üheaastaseks! PS. Issi Lauri on väga tänulik selle tegutsemismoti eest, mille pojakene igapäevaselt paika paneb,» kirjutas õnnelik isa foto juures.

Sahinad Lenna ja Lauri suhtest said alguse 2018. aastal. 2019. aasta alguses nad kihlusid ja 2020. aasta sügisel sündis paarile poeg. Lauljatar ja tema kallim Lauri abiellusid mullu juuni keskpaigas.

Paari peres kasvab ka kaks tütart Lenna varasemast suhtest. Ülemöödunud aasta kevadel kolis kogu pere elama Setumaa tallu, mille lauljatar kümme aastat tagasi soetas.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles