L, 10.12.2022

KEVADEHOROSKOOP ⟩ Kevad võib tuua tavapärasest rohkem rasestumisi

Margit Korbe
, astroloog
Kevad võib tuua tavapärasest rohkem rasestumisi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Pexels

Heidame pilgu kevadealguse kaarti, et näha, milline on eesseisva kolme kuu energia ja millised eluvaldkonnad on kõige aktiivsemad. 

20. märtsil kell 17:34 algas kevad ning astroloogias tehakse selle hetke põhjal kaart, mis kannab endas seekordse kevade põhisõnumit ja teemasid. Vaatame lähemalt, mis on peamised teemad, mida käesolev kevad meis aktiveerib. Kaart kehtib Eesti kohta.

Kuna Päike jääb astroloogilisse 7. majja, on sel kevadel esiplaanil partnerlus - koostöö, suhted, liidud. Tuleb valida, milliste partneritega me end siduda soovime. Võib sündida väga palju uusi liite. Mõned liidud aga peavad katkema, et uutele ruumi teha. See saab olema sotsiaalne aeg, mil asjad õnnestuvad paremini teistega koos kui üksi. 

Neptuun täpselt 7. maja tipul viitab, et on suur tendents teisi inimesi läbi roosade prillide näha. See tähendab, et kergesti nähakse potentsiaali ja kõike, mis võiks olla, kuid reaalsed faktid ja punased lipud võivad jääda märkamata. Seega peaks igasuguste partnerluste sõlmimisel eriti tähelepanelik olema. Parimal juhul aga toob see asetus tõesti hingesugulasi kokku. Suhted võivad võtta lausa unenäolise tooni. Empaatiavõime on kõrgendatud ning tundub, nagu teineteist mõistetaks sõnadeta. Tekkivad suhted on kindlasti tundliku loomusega.

Merkuuri-Jupiteri ühendus 6. majas räägib, et kevad on ka üsna töökas ning mõtted on igapäevaste kohustuste ja rutiinide juures. See seis võib anda suurepäraseid ideid, kuidas oma tervist ja vormi parandada. Soov keha ja vaimu eest hoolitseda on olemas ning pakub lausa inspiratsiooni. Samuti on palju ideid, kuidas teisi aidata. Abistamiseks mõeldakse ja räägitakse palju.

Veenuse-Marsi ühendus 5. majas on jällegi väga romantiline seis. See räägib küll kergematest suhetest ja flirdist, kuid on üks armuelu korralikult vürtsitav seis. See kevad võib tuua kaasa tavapärasest rohkem rasestumisi - küllap siis talvel on tulemused näha. Elu tuleks nüüd päriselt nautida ja püüda tunda rõõmu kasvõi pisikestest asjadest. Samuti võiks teha midagi lõbusat ja loovat - midagi, mis läidaks sisemise tule. See võib olla väga kirglik ja elurõõmus kevad, kui antud seisud õigesti ära kasutada.

5. majja jääb veel ka Pluuto - see on tõepoolest otseselt rasestumisega seotud seis. Ent 5. maja lõpust leiame ka Saturni. Õnneks Saturn isiklike planeetidega aspekte ei tee, aga paraku see planeet võtab armuasjades tempot maha ja lisab veidi tõsidust. Võibolla õpetab see seis, kuidas oma armuelus vastutustundlikum olla ning oma energiat mitte mõttetult raisata. 

Kõige keerulisem seis on Kuu kvadraat Pluutoga, mis näitab, et emotsionaalselt tuleb millestki lahti lasta või on suur hirm millegi kaotamise ees. Kuna Kuu on materiaalsuse ja ressurssidega seotud 2. majas, paistab, et paljudel inimestel on hirm oma materiaalse heaolu pärast. See hirm võib isegi takistada elu nautimist ja rasestumist (Pluuto 5. majas). Alateadlikult hoitakse mateeriast ja mugavusest liiga tugevalt kinni, ent paljudel võibki olla raske end turvaliselt tunda. 

Ja kuna kevade täpse alguse hetkel tegi Kuu hoopiski tühikäiku, siis see viitab, et paljud kevadel alustatud asjad ei vii veel konkreetsete tulemusteni. Kuu tühikäik annab mõista, et olulisem on vabastada ja lahti lasta. 

Seega paistab, et kuigi uued suhted ja romantika on õhus, siis sellega kõrvuti eksisteerib hirm ja vajadus lasta millestki lahti. Ma siiski ei võtaks lootust päris ära - võibolla tuleb iseendas teatavaid sügavaid hirme vabastada, et unistused saaksid täituda. Kevades on elu ja särtsu, aga on ka miski takistav asjaolu, mis tuleb ületada, et rohkem selgust saada. 

Üks on kindel - oma süda tasub hoida avatud ning teised inimesed saavad olema meie elus väga olulised. 

Selle kevade kaart.
Selle kevade kaart. Foto: Kuvatõmmis / astroseek.com
Märksõnad
Tagasi üles