N, 2.02.2023

Nicola Coughlan Netflixi sarjast «Bridgerton» ei saanud koroona tõttu punasele vaibale, kuid lõi end kodus üles

Triin Roos
Nicola Coughlan Netflixi sarjast «Bridgerton» ei saanud koroona tõttu punasele vaibale, kuid lõi end kodus üles
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Iiri näitleja Nicola Coughlan
Iiri näitleja Nicola Coughlan Foto: Ian West, Scanpix

Nicola Mary Coughlan (35) on Iiri päritolu näitleja, kes on tuntuks saanud rollidega sarjas «Derry Girls» ja Netflixi draamas «Bridgerton». Kui ülejäänud sarja näitlejad kogunesid «Bridgertoni» teise hooaja esilinastusele, pidi Coughlan haiguse tõttu koju jääma. Naine tegi endale glamuurse meigi, et sündmust kodus tähistada, kuid kleidi asemel valis ta selga midagi ebatraditsioonilist.

Nicola Coughlan mängib draamasarjas «Bridgerton» tegelaskuju nimega Penelope Featherington. Sarja keskmes on võimukas Bridgertoni pere, kes on rikkuse, ihade ja reetmiste kütkes. Sarja esimene hooaeg ilmus 2020. aastal ning siis punasele vaibale ei saadud, vahendab Glamour.

Oma Instagrami kontol teatab Coughlan pettunult, et ei saa end koos sarja teiste osatäitjatega üles lüüa ega teise hooaja esilinastust nautida, kuna teda on jalust niitnud Miss Rona, mille all näitleja peab silmas koroonaviirust. «Saadan oma võluvatele sarjakaaslastele südamlikud tervitused ja loodan, et neil tuleb imeline õhtu,» ütleb Coughlan.

Et meelt natuke rõõmsamaks muuta, tegi näitlejanna omale kodus glamuurse meigi, pani kaela kauni teemantidest kee, kuid kleidi asemel tõmbas selga mõnusa pehme hommikumantli ja pähe samas värvitoonis rätiku. Punased huuled ja küüned ning mugav šikk stiil aitavad tal end paremini tunda. «Nakkuslik viirus küll, aga jää seejuures moekaks,» ütleb Coughlan.

Teemantkee ja -sõrmuse valis näitlejannale tema stilist Aimée Croysdill. Meigi tegi Coughlan ise Pat McGrathi meigitoodetega. Coughlan on muide McGrathi uue Bridgertoni meigikollektsiooni muusa. Maailmakuulus jumestuskunstnik McGrath kiidab postituse all Coughlani oskusi: «Mu kullake, sa oled minu eest oma meigioskusi varjanud. Sa näed nii hea välja. Pead ruttu terveks saama, vajame sind.»

«Bridgertoni» sarja uus hooaeg algab 25. märtsil Netflixis.

Märksõnad
Tagasi üles