R, 9.12.2022

Netiavarustes räuskamine jätab Kanye Westi Grammyde lavalt kõrvale

Elu24
Netiavarustes räuskamine jätab Kanye Westi Grammyde lavalt kõrvale
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kanye West
Kanye West Foto: MPI122/Capital Pictures/Scanpix

Kurikuulus räppar pidi Grammy muusikaauhindade jagamisel esinema, ent see jääb ära, kuna mehe käitumine internetis pole olnud just eeskujulik, seda ka Grammyde tänavuse õhtujuhiga seoses.

Räppari esindaja kinnitas kuuldust, öeldes, et on tõsi, et Kanye ei astu lavale mõne nädala pärast toimuval galal. Põhjuseks toodi mehe käitumine internetist. Nimelt tundsid auhinda välja andva Recording Academy esindajad, et taoline käitumine netiavarustes võib viia ka fiaskoni laval, vahendab TMZ.

Mehe esinemine Grammydel tuligi avalikuks alles sel nädalal, kui esimesed esinejad avalikustati, ent Kanyet nimekirjas polnud. Kanye kamraad, räppar Game, kellega koos hiljuti lugu välja anti, elas pahameelt oma Instagramis välja. Game kirjutas pika teksti sellest, kuidas mõistab hukka Kanye kõrvale jätmise ja tõi võrdlusi suisa tsensuuriga ja orjapidamise aegadega. «Nad ei taha lasta meil kunagi olla nendega võrdsed. Nad tahavad varastada kultuuri,» kirjutas Game sotsiaalmeedias. 

Kanye kõrvalejäämine on olulise tähtsusega, sest mees ei pidanud mitte vaid galal väidetavalt esinema, vaid on ka nomineeritud viiele Grammyle, vahendab The Guardian.

Põhjuseks tüli õhtujuhiga? 

Kanye kõrvalejätmise puhul võis mängida suurt rolli see, et õhtujuht on koomik Trevor Noah. Kanye ja koomiku suhe on keeruline, sest internetis võttis Trevor Noah sõna Kanye ja viimase eksabikaasa Kim Kardashiani suhte teemal.

Trevor Noah
Trevor Noah Foto: Rich Fury/AFP/Scanpix

Nimelt on Kanye raevu ajanud endise abikaasa Kim Kardahshiani uus suhe ning mees võtab pidevalt sel teemal oma Instagramis sõna, postitades ka kuvatõmmiseid enda ja Kimi vahelisest suhtlusest.

Trevor Noah võttis Kanye netikäitumise osas ka avalikult sõna. «Mida me näeme, on ühte rikkaimat naist maailmas, kes ei suuda kuidagi hakata vastu sellele, et ta eksmees talle pidevalt kirjutab ja teda ahistab,» ütles Noah ja lisas, et seda, mida me avalikult Kimi ja Kanye suhtluses näeme, on «kohutav vaadata», vahendab The Guardian.

Pärast taolist väljaütlemist aga sõimas Kanye Trevorit Instagramis ja sai ka 24-ks tunniks platvormilt blokeeritud.

Märksõnad
Tagasi üles