MIS TOIMUB? ⟩ Vanilla Ninja koosseisus toimuvad suured muudatused: bändiga ühineb salapärane muusik

Elu24
Copy
Vanilla Ninja. Vasakult: Triinu, Piret, Lenna, Katrin.
Vanilla Ninja. Vasakult: Triinu, Piret, Lenna, Katrin. Foto: Sascha Kramer

Taas ühinenud ja plaadi välja andnud Vanilla Ninja ridades toimuvad olulised muudatused. Bändist lahkuvad kaks muusikut, ent keegi salapärane bändiga ka ühineb.

Möödunud aastal taas ühinenud ja 15-aastase pausi järel uue plaadi välja andnud Vanilla Ninja ridades toimuvad olulised muudatused. Klahvpillimängija Katrin Siska ning laulja ja bassist Triinu Kivilaan lahkuvad bändist ning kooslusega liitub uus muusik. Tema isik saab teatavaks 4. märtsi. See on bändi jaoks oluline päev, sest ilmub värske koosseisu esimene ühine videosingel «Encore».

«Meil on südamest kahju, et meie bänditeekond koos Katrini ja Triinuga on saanud lõpu,» ütlevad Vanilla Ninja liikmed Lenna Kuurmaa ja Piret Järvis-Milder. «Me jääme väga taga igatsema seda kirjeldamatut sünergiat, mis meie nelja vahel on alati olnud ja mis oli jätkuvalt olemas veel ka nüüd, aastaid hiljem, kui oma tagasituleku albumit «Encore» tegime.»

Ka bändist lahkuv Triinu kinnitab, et vaatab ühisele ajale tagasi hea tundega. «Oli tore tüdrukuid pärast nii pikka aega näha ja jälle koos muusikat teha. Täpselt sama feeling (tunne) oli olemas nagu varem… Võib-olla isegi parem kui varem, kuna kõik on vanemaks saanud ja huvitav oli tükikesi oma eludest üksteisega jagada.» Triinu ütleb, et argitöö kõrvalt ei ole tal kahjuks piisavalt aega bändiga tegelemiseks.

«Mul on hea meel, et omal ajal käisime bändiga tipus ära — jagasime lava koos Lenny Kravitzi, Enrique Iglesiase ja paljude teiste suurepäraste staaridega. Praegu tegelen juba uute tööprojektidega,» põhjendab Katrin oma otsust bändist lahkuda. Ta lohutab fänne, lubades jääda avalikkuse ees aktiivseks ja loodab nende toetusele ka tulevikus. «Jätkan muuhulgas tervisliku toitumise, treeningute ja igavese vitaalsuse radadel.»

Salapärane uus liige

Katrini ja Triinu asemel võtab bändis koha sisse uus muusik, kelle nimi saab avalikuks järgmisel reedel, 4. märtsil, kui ilmub Vanilla Ninja uus video singlile «Encore». Video on teinud Romet ja Raul Esko ehk Eskobros.

Vanilla Ninja on 2002. aastal kokku tulnud Eesti ansambel, mis saavutas nullindate alguses suure populaarsuse lisaks Eestile ka Saksamaal, Šveitsis, Austrias ja Poolas. Bändi teine album «Traces Of Sadness» jõudis Saksamaa ametlikus albumimüügi edetabelis 3. kohale ning müüs plaatinanormi täis lisaks Saksamaale veel ka Austrias ja Šveitsis. Möödunud aastal ilmunud comeback-plaat «Encore» jõudis Saksamaa plaadimüügiedetabelis 13. kohale.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles