R, 27.01.2023

MEELEOLUKAS KLÕPS ⟩ Sandra Vabarna võttis Lõuna-Aafrikas aja maha: algab minu elu esimene päris puhkus

Elu24
Sandra Vabarna võttis Lõuna-Aafrikas aja maha: algab minu elu esimene päris puhkus
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Jaanuari alguses teatas ansambli Trad.Attack! liige Sandra Vabarna Instagramis, et on kolinud koos laste ja muusikust abikaasa Jalmar Vabarnaga 45 päevaks Lõuna-Aafrika Vabariiki. Lõpuks on naine leidnud Lõuna-Aafrikas aega ka puhkamiseks!

«Tere, Puhkus! Mina olen Sandra. Me oleme varem põgusalt kohtunud, aga ma sooviksin Sinuga lähemalt tutvuda! Kas sa oled huvitatud? Algab minu elu esimene päris puhkus!» rõõmustab Sandra Vabarna ühismeedias.

«Jah, võib-olla on teil jäänud mulje, et ma juba puhkan, sest olen soojal maal. Tegelikult olen ma jaanuari algusest saadik siin tööd teinud. Nüüd on aeg päriselt puhata!»

Oma sõnade kinnituseks jagas muusik Instagramis meeleolukat fotot, kus ta poseerib bikiinides, raamatuhunniku ja ananassiga.

Unistus täitus

«Meil on olnud Jalmariga üks unistus – elada mingi aeg kuskil soojas. Põrgatasime seda mõtet mitu aastat, aga kogu aeg oli ju nii palju tööd ja siis tulid veel lapsed… vabandused, vabandused,» kirjutas Sandra aasta alguses oma Instagrami kontol.

Möödunud aasta alguses seadsid nad reaalse eesmärgi: elada 2022. aastal kaks kuud kuskil soojas. «Seekord ei jätnud me seda ainult mõtteks pähe, vaid hakkasime planeerima. Kuhu minna? Kus oleks lastega mõnus? Palju me peame raha koguma? Palju kokku hoidma? Kas keegi tuleb veel kaasa? Plaan sai valmis!» kirjeldas Sandra, kuidas eesmärgist vormiti tõeline plaan.

Võimalikke kohti, kuhu minna, käis laualt läbi palju, näiteks Hawaii, Okinawa, Mehhiko, Peruu, Puerto Rico, Kuuba jm. «Lõpuks valisime esimeseks sihtkohaks Lõuna-Aafrika Vabariigi, sest siin on mõnus kliima, hea toit, see on uus riik meie jaoks ja seda soovitasid mitmed sõbrad. Lisaks – aeg on täpselt sama kui Eestis! Kuna tegu ei ole ainult puhkusereisiga, siis on see ideaalne ka töötamiseks,» nentis muusik ja lisas: «Loomulikult plaanime ka puhata, sest minu isiklik eesmärk sellel aastal ongi rohkem puhata ja teadlikumalt tööd teha.»

Muusikud Jalmar Vabarna ja Sandra Sillamaa abiellusid 2016. aastal. Peres kasvavad kolmeaastane Villem ja peagi aastaseks saav Kuu.

Märksõnad
Tagasi üles