R, 31.03.2023

ÕNNESOOVID ⟩ «Õhtu!» saatejuht Jüri Butšakov tähistab sünnipäeva puhates: vedelen ja vaatan sporti

Elu24
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Saatejuht Jüri Butšakov.
Saatejuht Jüri Butšakov. Foto: Madis Sinivee

Täna tähistab oma 36. sünnipäeva saatejuht Jüri Butšakov, kes on enim tuntud kui Kanal 2 populaarse «Õhtu!» saate üks kolmest säravast kangelasest.

«Palju õnne, Jüri! Meie one and only (üks ja ainus – toim) @butsakovsky tähistab täna oma sünnat,» seisab «Õhtu!» saate Instagrami kontol, kus kõiki Jüri fänne kutsutakse õnnesoovidega liituma.

Elu24 soovis samuti õnne ja küsis, kuidas mees tänast tähtsat päeva tähistab. «Aitäh!» tänab ta ning lisab, et suurt midagi ei teegi. «Vedelesin, vahtisin sporti ja võtsin armsate inimeste õnnitlusi vastu,» märgib saatejuht, et on puhkepäeva lainel. 

Jüri Butšakovi ajakirjanikukarjäär sai pärast pikki eneseotsinguid alguse esmalt korvpalliliidu ja seejärel Delfi spordiajakirjanikuna.

Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool alustasid kolmekesi Kanal 2 hommikuprogrammis «Hommik!», millest mõnda aega hiljem sai «Õhtu!». 2019. aastal pälvis telekolmik Eesti meelelahutusauhindade galal aasta meelelahutaja tiitli. 2020. aastal tunnustati Butšakovi aga parima saatejuhi tiitliga.

Muu hulgas veab Jüri koos kaassaatejuhtide Robert Rooli ja Piret Laosega ka meeleolukat meelelahutussaadet «Reede ÕHTU!», mis paneb töönädalale lustliku punkti. Sama kooslus väntab ka saadet «Rikas Eesti», mis on Kanal 2 eetris laupäeviti kell 19.30.

Butšakov on suhtes Annika Vitsaga, kes töötab turundusvaldkonnas. Peres kasvab tütar Lili ning peagi tervitavad nad ka värsket ilmakodanikku.

Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Märksõnad
Tagasi üles