R, 9.12.2022

NÄDALAPROGNOOS ⟩ On oodata värskust, põnevust ja erutavaid sündmusi - miski ei hoia enam tagasi!

Margit Korbe
, astroloog
On oodata värskust, põnevust ja erutavaid sündmusi - miski ei hoia enam tagasi!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Tiigriaasta kogub jõudu.
Tiigriaasta kogub jõudu. Foto: Shutterstock

Eesoleva nädala planeediseisud lubavad värskust, põnevust ja edasiliikumist kõikides eluvaldkondades. Loe lähemalt, mis meid ees ootab!

Nädal toob värsket energiat, elevust ja põnevust ning võimaldab vabaneda vanast taagast, mida seni veel kaasas kantud. On aeg muuta arusaamasid, mis meid tagasi hoiavad ning avada oma meel enamale. Päev-päevalt energia kiireneb ja kergeneb, oleme väga dünaamilise tsükli alguses. 

Tasub olla valmis võtma vastu suuremat vabadust ja originaalsust - tiigriaastal on see ainus, mis loeb. Vanad metoodikad on oma aja ära elanud, ülemäärane stabiilsus ei vii enam sihile. Võtmesõnad on julgus, vaprus, spontaansus ja liikumine!

Neljapäeval kell 20.00 kutsume Sind «Sodiaagisosinate» podcasti esimesele otsesalvestusele Tallinnas Odeon baaris!

Oled oodatud kuulama ja küsima. Üritus on tasuta.

Vaata ürituse linki Facebookis.

Foto: Kai Laidla

Planeediseisud nädalapäevadel

Esmaspäeval liigub Kuu Sõnnis, tehes õhtul kell 22.22 ühenduse Uraaniga – ent selle mõju on tuntav juba 3 tundi varem. See on mõnusa ja värske voolava energiaga päev, mil oma ellu tasub lasta uusi kogemusi ning lihtsalt nautida tunnet, et kõik hakkab taas liikuma. Oleme tõepoolest uues energias ning kes kogeb endiselt suuri takistusi või blokeeringuid, hoiab ilmselt vanast kinni. Tasub avada oma sõõrmed värskele õhule, uus inspiratsioon on saabumas.

Teisipäeval teeb Marss trigooni Uraaniga, tekitades soovi vabadust kogeda ja oma individuaalses rütmis tegutseda. Motivatsioon ja inspiratsioon saabub läbi tegevuse, mistõttu sel päeval tasub olla aktiivne. Passiivsus võib inimese heast võimalusest ilma jätta. Näiteks Rootsis lõppevad sel ajal kõik koroonapiirangud – imeline ajastus. Energia lausa «karjub» vabaduse järele. Ambitsioonid ja sihid uuenevad.

Kolmapäeva lõunast reedeõhtuni liigub Kuu läbi Kaksikute tähemärgi ning enne reedet olulisi täpseid aspekte taevas ei teki. Marsi trigoon Uraaniga puhub endiselt tuult tiibadesse ning emotsionaalselt ollakse pigem õhuline. Soovitakse rohkem suhelda, rääkida, oma ideid jagada. Eesolev Merkuuri-Pluuto kontakt tekitab tasapisi juba soovi sügavatesse teadmistesse sukelduda.

Reedel on täpne Merkuuri ühendus Pluutoga, ent Kuu on alates hommikust terve päeva tühikäigul. Sel päeval tekib suur tung iseennast ja teisi sügavamalt mõista ning mingi asjaolu üle diskuteerida. On võimalik, et võetakse vastu otsus midagi tühistada, mis on oma aja ära elanud. See on tegelikult väga suur mentaalse transformatsiooni moment – mingi idee, mis inimesi siiani kontrollinud on, võib nüüd vabaneda. Kokkuvõttes mõttemeel ja elust arusaamine puhastub ja muutub siin.

Laupäeval-pühapäeval liigub Kuu Vähis vastukaaluks stelliumile (punt planeete: Veenus, Marss, Merkuur, Pluuto) Kaljukitses. Isiklikud planeedid on praegu ambitsioonikas ja vastutustundlikus Kaljukitses, võttes end kohati liiga tõsiselt ning andes õrnematele tunnetele vähem ruumi. Ent Kuu liikumine Vähis võimaldab sel nädalavahetusel saada kontakti oma sisimate vajadustega - nüüd on võimalik tunda ära, milliseid oma instinktiivseid vajadusi oleme viimasel ajal suuremate eesmärkide nimel alla surunud. Need päevad on heas mõttes emotsionaalsed, kuna võimaldavad elu tasakaalustada. Isiklikud suhted on viljakad ja tähendusrikkad.

Kuu on tühikäigul

Kolmapäeval 06:47 – 12:27

Reedel 10:22 – laupäeval 01:27

Nendel aegadel tasub vältida olulisi otsuseid ja tehinguid.

Märksõnad
Tagasi üles