E, 11.12.2023

«Kuuuurija» hooaja avasaates astuvad üles selgeltnägija Marilyn Kerro ja vanglast vabanenud Malle Kobin

Elu24
Copy
«Kuuuurija» hooaja avasaates astuvad üles selgeltnägija Marilyn Kerro ja vanglast vabanenud Malle Kobin
«Kuuuurija» hooaja avasaates astuvad üles selgeltnägija Marilyn Kerro ja vanglast vabanenud Malle Kobin Foto: Kanal2

Esmaspäeva õhtul stardib Kanal 2s «Kuuuurija» uus hooaeg. Avasaates räägib Eesti kuulsaim nõid Marilyn Kerro, kuidas ta sipleb juba mitu aastat hirmsa ahistaja küüsis. Saate teises pooles läheb Katrin Lust vastu vanglast vabanenud Malle Kobinile.

Katrin Lusti autorisaade «Kuuuurija» alustab juba 13. hooaega. «Minu jaoks on number kolmteist alati peitnud endas teatavat õnne,» ütleb Lust ja lubab ka uuel hooajal puudutada endiselt ühiskonna valupunkte. ««Kuuuurija» püüab aidata inimesi ka nende kõige keerulisemate muredega. Tuleb üks raju sõit,» ütleb Lust.

Katrin Lust
Katrin Lust Foto: Remo Tõnismäe / erakogu

Esimeses saates räägib Eesti kõige kuulsam nõid Marilyn Kerro, kuidas ta on juba mitu aastat elanud hirmsa ahistaja küüsis. Asi on läinud isegi nii hulluks, et kive visatakse tema poe akendesse ja Kerro on oma elu pärast tõeliselt hirmul. «Ma arvan et ahistaja on väga tagasihoidlikult öeldud, mina nimetaks seda inimest psühhopaadiks,» ütleb ta saates. «Ma olen hakanud sügavalt kahtlema, kas see riik on minu ja mu laste jaoks turvaline. Ma tundsin end Venemaal turvalisemalt,» sõnab Eesti politseis pettunud Kerro. Ahistaja on lapseootel naise poe aknad Rakvere südames juba neli korda sisse löödud.

Saatejuht Katrin Lust sai intervjuu ka ahistaja endaga ning hinnangu annab olukorrale ka psühhiaater Jüri Ennet.

Saate teises pooles läheb Lust Tallinna vanglasse. Kasulaste väärkohtlemise eest vangi mõistetud Malle Kobin sai vabadusse jaanuari alguses. «Seal oli tapjaid, mõrtsukaid, narkomaane, vargaid,» meenutab vanglaseinte vahel jõhkraid kaklusi näinud Kobin. «Minul endal oli aga kuus kuud täielikku puhkust,» lisab ta.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles