Briti popartist James Arthur esineb suvel Haapsalu lossihoovis

Elu24 muusikatoimetus
Copy
James Arthur esineb 2022. aasta suvel Haapsalus.
James Arthur esineb 2022. aasta suvel Haapsalus. Foto: Promopilt

Briti popartist ja 2012. aastal sealse talendisaate «The X-Factor» võitnud James Arthur tuleb sel suvel Eestisse. Muusikut saab kuulama minna 23. augustil Haapsalu lossihoovi.

Briti artist James Arthur pidi Eestis esinema 2020. aasta suvel, kuid kontsert lükkus edasi. Õnneks ei pea Arthuri fännid enam pikalt kurvastama, sest Briti laulja tuleb siiski Eestisse ja esineb sel suvel, 23. augustil Haapsalu piiskopilinnuses.

Piletid tulevad Piletilevisse müüki juba 28. jaanuaril kell 10.00. Piletilevi uudiskirja saajatel on võimalik pileteid soetada kaks päeva varem. Rohkem infot leiad SIIT

Müüki tulevad ka fännibussi piletid marsruudil Tallinn–Haapsalu–Tallinn. Buss viib 23. augustil soovijad mugavalt otse kontserdile ning toob peale kontserti Tallinnasse tagasi.

Talendisaatest edetabelite tippu

James Arthur alustas lugude kirjutamist 15-aastaselt ning tegutses nii sooloartisti kui ka mitme bändi liikmena. 2012. aastal osales ta talendisaates «The X-Factor» ning saate võit tõi talle suurema tuntuse muusikasõprade hulgas.

Aasta hiljem andis ta välja omanimelise debüütalbumi, mille edukaim lugu «You're Nobody 'Til Somebody Loves You» jõudis Briti muusikaedetabelis teisele kohale.

Arthuri teine stuudioalbum «Back from the Edge» ilmus 2016. aasta sügisel ning kolmas kauamängiv «YOU» 2019. aasta oktoobris.

Viimased kaks aastat on artisti jaoks olnud samuti üsna tempokad. 2020. aasta septembris andis DJ Sigala välja singli «Lasting Lover», millel kuuleb just Arthuri vokaali, ning lisaks oli ta üks loo sõnade kirjutajatest. Singli kaasautorite hulka kuulub ka teine Briti tuntud artist Lewis Capaldi. 2021. aasta novembris ilmus Arthuri neljas plaat pealkirjaga «It'll All Make Sense in the End», millelt kuulsaim singel on hetkeseisuga «Medicine».

Kokku on artist müünud rohkem kui 25 miljonit albumit üle kogu maailma ning Spotifys kuulab tema muusikat iga kuu 22 miljonit inimest. Laulja seni edukaimat hitti «Say You Won't Let Go» on Spotifys kuulatud üle miljardi korra. Anne-Mariega salvestatud duett «Rewrite The Stars» on saanud pea 400 miljonit kuulamist.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles