TV3 uue sarja osaleja Alex: oleme kaks kuud majas kinni!

Elu24
Copy

Täna jõuab TV3 vaatajateni uus noorte-reality «Kõige parem kaaslane», kus üheksa noort veedavad kaks kuud nõukaaegses majas, et suhtlemisoskust parandada. Osalejate sõnul on see positiivne, põnev ja lõbus sari, mida lihtsalt peab nägema.

«Kõige parem kaaslane» toob kaamerate ette üheksa noort, kes soovivad parandada oma suhtlemis- ja suhete loomise oskust. Neilt võetakse nutivahendid ning nad lukustatakse kaheks kuuks nõukogudeaegsesse majja, kus tuleb toime tulla toonastes elutingimustes.

Sarjas osalevad burksikokk Birgit (22), sisulooja Karl-Gustav (19), tantsija Alex (20), müstik Carolin (24), IT-tudeng Knut (20), kokaõpilane Helle-Mai (18), üliõpilane Sannu (21), teaduse populariseerija Viktor (25) ja veinimõisa perepoeg Max (21).

Osalejad jagavad, miks peaks just seda reality't vaatama:

Carolin: «Seda sarja peab vaatama, sest mullikast saab ikoon. Reaalselt!»

Sannu: ««Kõige paremat kaaslast» peab vaatama, sest meil on mega lädravaib ja top tier luuad. Ühtlasi saame teada, kus on kraanikausi pumpamisel inimvõimete piir.»

Birgit: «Seda sarja peab vaatama, sest see on kõige romantilisem ja positiivsem asi üldse! Täiega bänger!»

Helle-Mai: «Seda sarja peab vaatama, et näha, kas elu suletud nõukaaegses majas on võimalik!»

Alex: «Seda sarja peab vaatama, sest siis näete, kuidas me läheme hullu praegu ja oleme kaks kuud majas kinni!»

Karl-Gustav: «Seda sarja peab vaatama, sest ma hakkan esimest korda elus pesu pesema. Riga pesumasinaga!»

Max: «Seda sarja peab vaatama, sest kunagi varem pole kuivkäimla olnud teles kandvas rollis.»

Viktor: «Seda sarja peab vaatama, sest mul on kaasas vihik sportmängudega.»

Knut: «Seda sarja peab vaatama, et teada saada, miks ma vihkan inimesi.»

Sarja toimetaja Kertu Siku sõnul oli osalejatele suurimaks väljakutseks igavus. «Kui kogu aeg ollakse harjutud tegutsema, sotsmeediat lappama, töö ja kooliga sahmima, siis on vaikus ja tegevusetus täielikku nõutust tekitav. Samas on selline n-ö igavus mõne jaoks just väga mõnus chill,» märkis ta. Lisaks olid parajaks väljakutseks ka tülikad olmeprobleemid, nagu piiratud kogus sooja vett, ulmekiirusel kerkiv mustade nõude virn ning ummistunud kraanikauss. «See, mis tõeliselt n-ö juhtme kokku ajas ja väljakutseks sai, on esiotsa saladus. Peab ise vaatama!» muigab Sikk.

Vaata noorte muljeid videost:

«Kõige parem kaaslane» on sotsiaalne eksperiment, kus selgub, mis juhtub tänapäeva noortega, kui neilt ära võtta nutiseadmed ja sulgeda nad kaheks kuuks majja, kus aeg seiskus nõukaajal. See tähendab, et majast välja ei saa ning toime tuleb tulla tingimustes, milles elasid osalejate vanavanemad. Sidevahendite loovutamise eesmärk on soodustada ja parandada suhtlemis- ning suhete loomise oskust.

«Kõige parem kaaslane» alustab TV3s 19. jaanuaril kell 21.30.

Märksõnad

Tagasi üles