R, 9.12.2022

Britney Spearsi õde avas viimaks suu ja kommenteeris nende vahel lahvatanud tüli

Getter Trumsi
, Tegevtoimetaja
Britney Spearsi õde avas viimaks suu ja kommenteeris nende vahel lahvatanud tüli
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Jamie Lynn Spears oma vanema õe Britney Spearsiga 2005. aastal, kolm aastat enne seda, kui popstaar isa eestkoste alla sattus.
Jamie Lynn Spears oma vanema õe Britney Spearsiga 2005. aastal, kolm aastat enne seda, kui popstaar isa eestkoste alla sattus. Foto: Mavrixphoto.com/Scanpix

Pole olnud saladus, et viimaks 13 aastat kestnud eestkoste alt vabanenud Britney Spears (40) on noorema õe Jamie Lynn Spearsiga (30) tülis. Nüüd on aga Jamie Lynn oma paljastava memuaari ilmumise eel andnud esimese ametliku intervjuu, kus ta mainib enda ja Britney purunenud suhet.

Elu24 vahendas juba möödunud suvel, et popstaar Britney Spears on oma noorema õe Jamie Lynn Spearsiga tülis. Nüüd viskas lauljatari noorem õde õli tulle ja tuleb peagi välja paljastava raamatuga «Things I Should Have Said» ehk «Asjad, mida oleksin pidanud ütlema». Britney peagi ilmuvast raamatust vaimustuses ei ole.

Sellegipoolest andis laulja ja endine lapsnäitleja Jamie Lynn hiljuti esimese intervjuu, milles rääkis enda ja eestkoste alt vabanenud Britney purunenud suhtest. 

Jamie Lynn rõhutas intervjuus, et on tekkinud arusaamatus, milline oli tema roll Britney 13 aastat kestnud eestkostes, vahendab CNN. «Kui see paika pandi, olin ma 17-aastane ja ootasin last. Ma ei saanud aru, mis toimus, ja see ei olnud ka minu fookus. Mõistan seda praegu sama vähe kui toona,» avaldas Jamie Lynn.

Näitlejana tegutsenud Jamie Lynn rõhutas, et ta ei kontrollinud oma vanema õe rahaasju. «Ja kui sellest jäi selline mulje, siis see on valearusaam, ning ma ei teinud ühtegi sammu, et eestkostest osa saada.»

Jamie Lynn väitis intervjuus, et otsis Britney jaoks võimalusi, kuidas ta saaks eestkoste alt pääseda. «Olen alati olnud oma õe suurim toetaja,» nentis ta intervjuus ja lisas: «Seega, kui ta abi vajas, tegin võimalikuks, et tal oleks olemas kontaktid, kui ta kavatseb eestkoste peatamise plaaniga edasi minna ja kogu selle jama meie pere nimel lõpetada. Kui see nii palju vaidlust tekitab, miks sellega jätkata?» 

Kui saatejuht küsis, kas Jamie Lynn nõustus eestkostega, siis vastas ta järgmiselt: «Asi pole sellega nõustumises, kõigil on oma hääl.»

Jamie Lynn Spears 2014. aastal.
Jamie Lynn Spears 2014. aastal. Foto: REUTERS/Scanpix

Ta avaldas, et rääkis ka Britney advokaatidega. «Tema eelmiste advokaatidega ja see ei lõppenud minu jaoks hästi,» tõdes Jamie Lynn ja rõhutas uuesti, et ta proovis aidata. «Kui mitu sammu ma aitamiseks saan teha... ta peab ise läbi ukse kõndima.»

Jamie Lynni sõnul on armastus õe vastu sajaprotsendiliselt olemas. «Ma armastan oma õde. Olen teda ainult armastanud ja toetanud ning teinud seda, mis on tema jaoks hea. Ta teab seda. Seega ma ei tea, miks me praegu sellises olukorras oleme,» teatas ta kurvastusega.

Peagi ilmuvas memuaaris räägib Jamie Lynn, kuidas ta oli teismelisena ema rollis ja tegutses lapsnäitlejana. Lisaks tuleb 18. jaanuaril ilmuvas raamatus juttu sellest, kuidas ta 2020. aastal oma õega tülli läks.

Britney pole rahul

Vägivaldsest ja ahistavast eestkostest rääkis Britney esimest korda möödunud aasta suvel kohtus ning popstaar on oma saatuses süüdistanud kogu enda peret. Tänaseks on Britney oma õe jälgimise Instagramis lõpetanud.

Jamie Lynni intervjuu Britneyle väga ei meeldinud ja talle ei meeldi ka noorema õe peagi ilmuv raamat, kus ta kutsub popstaari tujukaks ja paranoiliseks, vahendab Insider.

«Kaks asja, mis mu õde intervjuus ütles, häirisid mind. Ta ütles, et mu käitumine oli kontrolli alt väljas. Ta ei olnud 15 aastat tagasi eriti minu läheduseski, seega miks ta üldse sellest räägib, kui ta just minu kulul oma raamatut promoda ei taha?» põrutas Britney ühismeedias. 

Teise asjana häiris Britneyt see, et intervjuus tuli jutuks Jamie Lynni etteaste suurüritusel, kus ta esitas laval Britney lugude uusversioone. «See võib kõlada jaburalt, aga ma kirjutasin paljud oma laulud ja mu õde oli beebi. Ta ei pidanud kunagi millegi nimel töötama. Kõik anti talle alati ette.»

Britneyl oli selle ühismeedias jagatud postituse kirjutamise ajal väidetavalt palavik. Ta tõdes postituse lõpus, et tema perekond rikkus tema unistused. «Mu perekond armastab mind jalge alla tallata ja mulle haiget teha, ma jälestan neid!»

Kõmuline luksuskorter

Jamie Lynni on õe eestkoste tõttu kritiseeritud aastaid. 2019. aastal astus Jamie Lynn enda kaitseks välja, kui keegi vihjas sotsiaalmeedias, et ta käitub nii, justkui oleks taskurahast ilma jäämas.

Möödunud juuli lõpus läksid lendu kuulujutud, et Jamie Lynn sai tänu popstaarile endale uhke Florida luksuskorteri. Eestkoste kohaselt vastutas aga Britney rahaasjade eest tema isa Jamie Spears.

Britney õde eitas kuulujuttu hiljem kustutatud Instagrami postituses: «Ma ei oma luksuskorterit ja võin kinnitada, et keegi ei ole mulle rannas asuvat luksuskorterit soetanud, sest ma eelistan oma rannapuhkusi veeta Ritzi hotellis.»

«Lihtsad faktid. Lõpetage otsimine,» lisas Jamie Lynn.

Briti meediaväljaanne The Sun sai aga kätte dokumendid, mille põhjal selgus, et kõnealune luksuskorter kuulub firmale Bridgmore Timber LLC. Viimane on alates 2000. aastast popstaari nimel ja selle eest vastutas alates 2012. aastast Britney endine eestkostja ehk tema isa Jamie Spears.

Luksuskorteri Florida osariiki Destini linna soetas Britney 2001. aastal ja selle praegune väärtus on ligi 1,5 miljonit dollarit. Lisaks tõi The Sun välja, et Jamie Lynn on aastate jooksul paaril korral luksuskorterit maininud, olgugi et ta mullu juulis selle olemasolu eitas.

«Meil on Destinis Floridas luksuskorter ja see on parim koht puhkuseks,» rääkis Jamie Lynn 2015. aastal. Aasta hiljem mainis popstaari õde korterit ka USA telekanali hommikuprogrammi intervjuus.

«Meid on õnnistatud väga suure luksuskorteriga. Sinna mahub magama kümme inimest. Me sööme kõik koos hommikusööki, teeme suuri õhtusööke, meil on rannas oma ala,» rääkis Jamie Lynn.

Briti meediaväljaanne ei leidnud ühtegi Florida kinnisvara, mis oleks Jamie Lynni nimel.

Märksõnad
Tagasi üles