L, 23.09.2023

Pühapäeval algab ETVs lauluvõistlus «Tähtede lava», mida juhib Jaagup Tuisk

Spekter
, Filmi- ja teleportaal
Facebook
Comments
«Tähtede lava» saatejuht Jaagup Tuisk
«Tähtede lava» saatejuht Jaagup Tuisk Foto: Kairit Leibold / ERR

Sel pühapäeval, 9. jaanuaril kell 18.45 alustab ETV ekraanil «Tähtede lava» lauluvõistlus, kus selgub 2022. aasta parim Eesti noor laulja. Saadet juhib laulja Jaagup Tuisk.

 

«Laulukarusselli» saatest välja kasvanud «Tähtede lava» toob pühapäeviti vaatajate ette noored andekad lauljad üle Eesti, kes televõistlusesse on pääsenud maakondlikest eelvoorudest ja žürii valikul. Maakondlikest eelvõistlustest valiti välja sada noort lauljat, neist 48 jõuavad nüüd žürii valikul telesaatesse.

Televaatajateni jõuavad järjestikustel pühapäevadel neli poolfinaali ning suurejooneline «Tähtede lava» finaalsaade 6. veebruaril. Saates osalevad lauljad vanuses 3-15 eluaastat, esimeses saates astuvad üles kõige noorem vanusegrupp, 3-7aastased laululapsed. Igast saatest valib žürii välja enda lemmiku, teine finalist selgub televaatajate abiga, kes nädala jooksul saavad telefoni teel oma lemmiku poolt hääletada.

«Tähtede lava» züriisse kuuluvad Hanna-Liina Võsa, Liisi Koikson, Hele Kõrve, Robert Linna, Sirje Medell, Kadri Hunt ja Hirvo Surva.

Saadet juhib juba kogenud lauluvõistlustel osaleja Jaagup Tuisk, kes astunud publiku ette nii «Laulukarusselli» ja «Eesti otsib superstaari» saadetes kui ka «Eesti Laulu» võistlusel. Laululaste kõrval liitub igal pühapäeval saatega mõni tuntud artist, avasaates astub lavale Märten Männiste.

Kõiki «Tähtede lava» esitusi saab pühapäevast vaadata ka Lasteekraan.ee lehel. Lasteportaali abiga selgub ka üks lisafinalist, sest veebilehele laetakse üles maakondlike võistluste parimate lauljate esitused, kes poolfinaali ei pääsenud ja seal enim hääli kogunud laulja pääseb otse «Tähtede lava» suurde finaali.

«Tähtede lava» alustab ETVs pühapäeval kell 18.45.

«Tähtede lava»
«Tähtede lava» Foto: Kairit Leibold / ERR
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles