R, 22.09.2023

Ilmus noortekomöödia «Kiik, Kirves ja Igavese Armastuse Puu» uus treiler

Spekter
Facebook
Comments
Egon Nuter filmis «Kiik, Kirves ja Igavese Armastuse Puu»
Egon Nuter filmis «Kiik, Kirves ja Igavese Armastuse Puu» Foto: Filmikaader

Täna avaldati uue Eesti noortekomöödia «Kiik, Kirves ja Igavese Armastuse Puu» teine täispikk pildirida. Meel Paliale ja Urmet Piilingu debüütmängufilm linastub kinodes juba jaanuarikuu viimastel päevadel.

Noortekomöödia «Kiik, Kirves ja Igavese Armastuse Puu» räägib loo elu hammasrataste vahele jäänud noorest automehaanikust, kes saab ühel päeval teada, et tema tüdruksõbra süda on uue noormehe poolt võidetud. Hingevalust vabanemiseks otsustab noormees koos filmitegijast parima sõbraga sõita riigi teise otsa, et maha raiuda igavese armastuse puu. Teekond müstilise puuni kujuneb aga okkaliseks, endassevaatavaks ja kriminaalseks.

Ka filmi osatäitjad on mõnus kombinatsioon tuntud nimedest ja uutest nägudest. Peaosades on Urmet Piiling ja Herman Pihlak, kaasa löövad veel Marko Matvere, Andrus Vaarik, Jan Uuspõld, Egon Nuter, Mihkel Raud, Franz Malmsten, Hanna-Ly Aavik, Pirte Laura Lember, Toomas Tross, Valter Uusberg, Raivo Hein ning paljud teised.

Filmi on lavastanud Meel Paliale, stsenaariumi kirjutasid Urmet Piiling ning Meel Paliale, operaatoriks on Markus Mikk.

Filmi produtsentideks on Urmet Piiling, Rain Rannu ja Tõnu Hiielaid. Filmi toodab Tallifornia, kelle käe alt on kinodesse jõudnud filmid «Ükssarvik» ning «Kratt».

«Kiik, Kirves ja Igavese Armastuse Puu» jõuab Eesti kinoekraanidele 21. jaanuarist 2022.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles