TREILER ⟩ «Batmani» uued kaadrid: kes on keebikangelase kaunis kaaslanna?

Spekter
Copy
Zoë Kravitz kehastab filmis «The Batman» Selina Kyle'i alias Kassnaist.
Zoë Kravitz kehastab filmis «The Batman» Selina Kyle'i alias Kassnaist. Foto: Filmikaader

Märtsi alguses esilinastuv kauaoodatud «Batman» sai värske promoklipi, milles vaataja saab lähemalt tutvust teha pimeduserüütli pruudi Kassnaisega.

Vaata värsket treilerit:

Matt Reevesi («Ahvide planeedi» filmid) lavastatud Warner Bros. Picturesi filmis «Batman» astub Gothami linna kangelase Batmani ehk tasujast detektiivi ja erakliku miljardäri Bruce Wayne'i rollis üles Robert Pattinson.

Kaks aastat tänavatel Batmanina kurjategijate südametesse hirmu külvates jõuab Bruce Wayne Gothami sügavaimatesse varjudesse. Tal on linna korrumpeerunud ametnike ja tähtsate tegelaste seas vaid paar usaldusväärset liitlast – Alfred Pennyworth (Andy Serkis) ja politseileitnant James Gordon (Jeffrey Wright). Üksildasest tasujast on saanud kaaskodanike seas kättemaksu ainukehastus.

Kui tapja sadistlike sepitsuste sihtmärgiks saab Gothami eliit, viivad mõistatuslikud juhtlõngad maailma parima detektiivi allilma, kus ta kohtab tegelasi, nagu Selina Kyle ehk Kassnaine (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot ehk Pingviin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) ja Edward Nashton ehk Mõistataja (Paul Dano). Asitõendid toovad ta kodule lähemale ja kurjategija plaanid selginevad ning Batmanil tuleb luua uusi suhteid, süüdlane paljastada ja teha lõpp pikalt Gothami linna vaevanud võimu kuritarvitamisele ja korruptsioonile.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles