R, 9.12.2022
Maagilised numbrid – mida need tähendavad? Millise tähtsa sõnumi toob inimestele aasta 2022?
Astroloog Margit Korbe Foto: Konstantin Sednev / Postimees
Maagilised numbrid – mida need tähendavad? Millise tähtsa sõnumi toob inimestele aasta 2022?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Algav aasta tuleb eriti tugeva maagilise laenguga. Kolm ühesugust numbrit koos. Mida see tähendab? Ja kuidas üldse mõista kui universum meile numbrite kaudu sõnumeid saadab? Nõu annab Postimees Naine portaali astroloog Margit Korbe.

Kaks aastat oleme elanud keset kriisi ja muutusi, nii on inimesed uue aasta suhtes ettevaatlikud. Mine tea, äkki läheb veel hullemaks? Numbrid annavad selgeid sõnumeid.

2022 aasta on eelmisest täielikult erinev ehk muutub kõik. «Numeroloogiliselt annab see kokku number 6 vibratsiooni», selgitab Margit Korbe. «Kuus tähendab harmooniat, koostööd ja pere. Samas ta koosneb kolmest kahest. Number 2 tähistab dipomaatiat, partnerlust ja tasakaalu. Ehk paari vahelise armastuse numbrist peaks kokku sündima kogukonna ühtsuse ja hoolimise number.»

2022 maagiline kood Times Square, New York.
2022 maagiline kood Times Square, New York. Foto: Reuters/ScanPix

Kuidas seda mõista?

Aasta annab meile numeroloogilise võimaluse, aga ka kohustuse. Eesmärk on suurema harmoonia leidmine ühiskonnas, oskus ühtseid otsuseid teha. «Selline on ülesanne, mida inimestel on sel aastal vaja täita. Teeviit, kuhu suunda on tarvis minna,» juhendab astroloog. Kuid võimalus ei taga veel, et ülesandega hakkama saadaks, vastutus on inimese enese peal. Ka number kuus tähistab vastutust – just sellist hoolivat ja teistega arvestavat vastutust, mis liidab peresid ja kogukondi. Kus ühised huvid pannaks isekusest kõrgemale kohale.

Vee element aastas on samuti nii hea kui halb. «Sõnum on ühendamises, me ei tohi enam eraldusi luua inimeste vahel. Valides lahendusi otsides tee, mis süvendab vastuolusid, läheme me vales suunas,» hoiatab astroloog.

2021 aasta ei tõotanud ka numeroloogiliselt grammigi rahu. «Selle aasta vibratsioon on 5,» kirjeldab Korbe. «Suured murrangud ja muutused. Viis on väga rahutu number, miski pole püsiv.» Kui meenutada maailmas toimunut lõppeva aasta jooksul oleks raske vastu vaielda.

Number üks märgib uue protsessi käivitumist, individuaalsust, algust. Uue aasta laeng tuleb lõppevast oluliselt parem. «See on tõesti hea energia.»

Astroloog Margit Korbe
Astroloog Margit Korbe Foto: Konstantin Sednev / Postimees

Maagilised numbrid igapäevaelus

Lisaks aastanumbri-maagiale ilmuvad maagilised numbrid sageli inimese ellu. Need on korduvad numbrid ja numbrikombinatsioonid, mis tulevad otsekui kogemata.

Margit Korbe enese elus on hetkedel, mil tehakse olulisi otsuseid, maagilised numbrid sageli sõnumeid saatnud.

«Ma pole kunagi ennast kusagile pakkuma läinud või reklaaminud. Kõik on mu ellu tulnud ise.» Maagilist rada pidi jõudis Margitini ka töö astroloogina Postimees Naine portaalis. Sõbra soovitusel saatis ta enda andmed aasta viimasel päeval. Intervjuu toimus juhuslikult 11. jaanuaril kell 11. Ja tööleping sai sõlmitud 22.02. Siis oli Margitile asi selge.

Töö astroloogina on õige motiiv Rootsist tagasi Eestisse kolida ja hilisem elu on seda vaid kinnitanud – see on õige koht kus olla ja õige asi, mida teha.

«Numbrimaagia kannab alati sõnumit, et oled õigel teel. Universum toetab sind. See otsus on õige. Suund, mille valisid – sinna peadki minema.» Margit Korbe soovitab ka kõigile teistele – korduvaid numbreid tasub märgata. Kui numbrimaagia hakkab tööle, siis usalda!

Loe ka suurt 2022 aasta horoskoopi kõigile tähemärkidele! Mida on oodata armastuses, töös ja tervise osas?

Ettevaatust - mõistusega õnne tellida ei saa!

Kuid numbrimaagia töötab vaid siis kui see toimub iseenesest. Küll ja küll on armunud sättinud oma pulmapäeva maagilisele ajale või muul moel katsunud ise head õnne kohale võluda. Ainus häda on selles, et teadlikult surudes maagia ei toimi!

«Niipea kui teed seda mõistusega, ei saa sa enam universumilt juhatust. Seda ei peaks niimoodi nõiduma, siis sa lihtsalt universumi märke enam ei näe,» hoiatab Margit Korbe.

Õigel teel olekust annavad märku maagilised numbrid, mis ilmuvad ellu ise.

Astroloog Margit Korbe. 
Astroloog Margit Korbe. Foto: Konstantin Sednev / Postimees

Täname maagilist võttetiimi. Disain NYMF moestuudio, Triin Kärblane ja Beatrice Fenice. MUA Heli Reinut. Keskkond Mull, Vene 3

Märksõnad
Tagasi üles