L, 4.02.2023

Sünnipäeva tähistav Vaido Neigaus: tänan elu selle 34 kortsukese eest

Elu24
Sünnipäeva tähistav Vaido Neigaus: tänan elu selle 34 kortsukese eest
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Soomes elav muusik Vaido Neigaus tähistab sünnipäeva! «Super äge tunne on! Aasta vanem ja jälle üks korts rohkem!» rõõmustab muusik.

34. sünnipäeva tähistav Vaido Neigaus tunnistas, et täna ta peeglisse ei vaata. «Naudin hoopis iseennast sellisena, milliseks elu mind on kasvatanud,» nentis ta Instagrami postitatud foto juures, kus kandis vahvat sädelevat jakikest.

«Ma tänan elu selle 34 kortsukese eest!» sõnas Neigaus ja ütles, et vanus on nagu vein, mis läheb ajaga veel paremaks.

Tänavu juulis tähistas Neigaus abikaasa Joni Lindströmiga neljandat pulma-aastapäeva. «Ma olen väga õnnelik, et just Sina tulid mu ellu. Tänu Sinule tunnen taas, mis on armastus ning aitäh, et oled toonud tagasi minule selle enesekindluse, hoolivuse ning elumõtte,» kirjutas muusik siis Instagrami postitatud pildi juurde. «Lõpetuseks lisan veel, et need, kes ei usu armastust kahe mehe vahel, siis võite mu lillelõhnalist 🍑 nuusutada.»

Novembri lõpus avaldas Neigaus ka uue muusikapala, mis räägib ajast, mil ta otsis enda ellu tõelist armastust.

Lugu «Kaugelt Kuult» on teine singel Neigausi uuelt albumilt, mis saab avalikuks tänavu kevadel. «Ma valisin selle loo teiseks singliks, kuna see räägib ajast, mil otsisin enda ellu seda õiget inimest ja armastust,» rääkis muusik. «See tutvumiskuulutuste sirvimine, Tinderis kolamine, deitidel käimine ning see pidev otsimine oli lihtsalt nii naeruväärne ja kurnav, kuni lõpuks lõpetasin selle ja lasin asjal lihtsalt minna.»

Neigaus tunnistas, et oli palju neid, kes ütlesid, et ei ole mõtet kaaslast otsida, vaid see õige tuleb ise sinu juurde.

Märksõnad
Tagasi üles