Jan Uuspõld tõi teatrisse kolm kaasat korraga

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Irina (Marta Laan), Maša (Merle Palmiste) ja Olga (Kersti Heinloo) esimene kohtumine Veršininiga (Jan Uuspõld).

FOTO: Teet Malsroos

Kui Eesti Draamateater pühapäeval Anton Tšehhovi «Kolme õde» esietendas, ei käinud vaatamist väärt etteaste üksnes laval, vaid ka saalis.

Kui laval katsus lennukat ohvitseri Veršininit kehastanud Jan Uuspõld hakkama saada õeste Maša-Olga-Irinaga, kes teda kõik ühtviisi jumaldasid, siis saalis istus samuti kolm naist, kes vähemal või suuremal määral Jan Uuspõldu kiindunud - kohal oli sedapuhku kolm Jani naist korraga, mis draamateatri rahvale ohtralt nalja tegi, kirjutab Õhtuleht.

Küll ei istunud Uuspõllu naiste klann koos: esimene kaasa Margit Roosaar vaatas etendust II loožist, tema ja Jani tütar Laura Lisete parteri 7. reast, Jani praegune ehk neljas kaasa Gerli Tiganik istus 6. reas ning näitleja kolmas kaasa Marion Uuspõld koos enda ja Jani poja Frediga platseerus 4. reas.

Kuluaarides tekkis vaid kogu klanni kohalviibimist esietendusel ja selle järgnenud peol jälgides küsimus, miks ei ole kohal Jani teist kaasat - näitlejanna Liina Vahtrikku?

Jan ise olla oma naiste kokkutulekut esietenduspeol täie huumoriga võtnud: «Noh, ma olen kuulus näitleja ja kuulsatel näitlejatel ongi selline elu!»

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles