R, 3.02.2023

GALERII ⟩ Suhtekomöödia «Jahihooaeg» esilinastus tõi kohale särava seltskonna

Spekter
Suhtekomöödia «Jahihooaeg» esilinastus tõi kohale särava seltskonna
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 2

Täna esilinastus Solarise Apollo Kinos kodumaine suhtekomöödia «Jahihooaeg», mille peaosades säravad Harriet Toompere, Mirtel Pohla ja Grete Kuld.

 

«Klassikokkutuleku» autorite uusimas filmis seiklevad meeste asemel kolm säravat ja võimsa karakteriga naispeategelast, kelle lugu on tulvil häbituid seiklusi ja teravat huumorit.

Jõulude eel kinodesse jõudva uue kodumaise komöödia peategelaseks on hiljuti lahutanud Eva (Harriet Toompere). Naine kardab, et jääb ilma nii oma pojast kui ka parimast sõbrannast Marleenist (Mirtel Pohla), sest eksmehe uus noor kallim Isabel (Grete Kuld) on kogu tema elu üle võtnud. Eva otsustab iga hinna eest oma positsioonid tagasi võita, sest kaotada pole enam midagi. Ta läheb koos sõbranna Marleeni ja rivaal Isabeliga väljasõidule, mis on täis naljakaid äpardusi, kirglikke tülisid ning jahti nii ulukitele kui ka meestele. Jõulusagina keskel toimuva pöörase seikluse ajal saavad sõbrannadele nii mõnedki asjad selgemaks. Koomilistele sekeldustele ei paista aga lõppu tulevat.

Vaata võttegaleriid:

Lisaks eelpool mainitud näitlejatele teevad filmis kaasa mitmed tuntud tegijad: Jan Uuspõld, Priit Loog, Kaire Vilgats, Tõnu Oja, Indrek Taalmaa, Raimo Pass, Anne Paluver jpt.

Humoorika, särtsakalt seksika ja südamliku «Jahihooaja» originaalstsenaariumi autorid on Claudia Boderke ja Lars Mering, eestikeelse adaptsiooni on loonud stsenarist Martin Algus ja filmi režissööriks-operaatoriks on Ergo Kuld. Filmi produtseerivad koostöös Kassikuld OÜ'ga Kristian Taska (Taska Film), Tanel Tatter ja Veiko Esken (Apollo Film Productions).

Filmi heliloojaks on Koit Toome, kes filmis ka näitlejana üles astub.

Eelnevalt on sama meeskonna poolt jõudnud kinolinale Oskar Lutsu film «Talve» ja juba jaanuaris näeb ilmavalgust samuti Lutsu ainetel vändatud film «Soo»

Märksõnad
Tagasi üles