T, 26.09.2023

Koroonapiirangute küüsi jäänud «Jõulud džunglis» tuleb jälle kinodesse

Spekter
Facebook
Comments
«Jõulud džunglis», Paula ja Akhim ehk Rebeka Šuksta ja Brydden Fablo Escobar saavad laps- näitlejatena hiilgavalt hakkama.
«Jõulud džunglis», Paula ja Akhim ehk Rebeka Šuksta ja Brydden Fablo Escobar saavad laps- näitlejatena hiilgavalt hakkama. Foto: Filmikaader

Režissöör Jaak Kilmi kogupere seiklusfilm «Jõulud džunglis» taaslinastub alates 26. novembrist kinodes üle Eesti.

«Meil on ääretult hea meel kõigi nende 27 tuhande kinosõbra üle, kes eelmisel talvel filmi suurel ekraanil jõudsid vaadata. Kahjuks seadis viiruse kõrge levik mullu detsembris piirangud kooligruppide kinokülastustele ning jaanuaris suleti vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusele kinod nii Harjumaal kui Ida-Virumaal. Seetõttu jäi paljudel film nägemata. Tahame kõigile pakkuda uut võimalust filmi peategelaste seiklustele suurel ekraanil kaasa elada, mistõttu otsustasime «Jõulud džunglis» ka sel advendiajal kinodesse tuua,» rääkis filmi produtsent Evelin Penttilä.

Režissöör Jaak Kilmi usub, et Eesti lapsed janunevad helge jõulufilmi ja kinoelamuse järele. «Sel advendiajal on mullusest hõlpsam teha klassiga ühiseid kinokülastusi ja seda seiklusrohket, lõbusat ja maagilist jõulufilmi on kõige toredam vaadata, kui saalis on ka sõpru,» sõnas Kilmi.

Kevadel pälvis film Eesti Meelelahutusahindadel nominatsiooni aasta filmi kategoorias. Suvel toimus filmi rahvusvaheline esilinastus Itaalias mainekal Giffoni lastefilmide festivalil ning nüüdseks ringleb originaalkeeltes filmiversioon erinevatel festivalidel, luues jõulumeeleolu lastele ja lapsemeelsetele üle maailma.

Filmi peaosalise Paula rollis astub üles Läti näitleja Rebeka Šuksta, tema ustavat sõpra ja teejuhti Akhimi mängib Indoneesia poiss Brydden Fablo Escobar. Filmis teevad keskkonnakaitsjate rollis kaasa armastatud Eesti näitlejad Saara Pius ja Pääru Oja ning ootamatus rollis astub üles Tõnu Kark.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles