R, 9.12.2022

VIDEO ⟩ Elon Muski imeliku nimega pojast sai SpaceX-i videoesitluse staar

Inna-Katrin Hein
Elon Muski imeliku nimega pojast sai SpaceX-i videoesitluse staar
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Elon Musk ja ta pooleteiseaastane poeg SpaceX-i videol
Elon Musk ja ta pooleteiseaastane poeg SpaceX-i videol Foto: Kuvatõmmis/Youtube

Maailma kõige rikkam inimene Elon Musk esines koos poja X AE A-XII-ga SpaceX-i videoesitlusel ja laps varastas kogu tähelepanu. 

Kummalise nimega 18-kuune laps istus esitluse ajal oma 50-aastase isa süles, kirjutab people.com.

Musk rääkis riiklikus teadus-, tehnika- ja meditsiiniakadeemias esinedes SpaceX-i uuendustest, mida on tehtud Starshipile, korduvkasutatavale kosmoseaparaadile. Esinemise staar oli aga ta pooleteiseaastane poeg X, kes näitas oma karismaatilist isiksust ja sattus tähelepanu keskpunkti.

X AE A-XII ema on lauljanna Grimes. Laps vehkis esinemisel kätega ja tegi kogu aja häälitsusi.

Elon Musk ja ta pooleteiseaastane poeg X SpaceX-i videol
Elon Musk ja ta pooleteiseaastane poeg X SpaceX-i videol Foto: Kuvatõmmis/Youtube

Laps oli Zoomis põhiesineja. Ta ajas ka silmad pärani ja üle ta näo valgus imestus. Siis tuli ruumi keegi, kes võttis poja isa sülest ning viis ta ära.

Lõuna-Aafrika Vabariigi ja USA ärimehe Muski ning Kanada lauljanna Grimesi poeg sündis 2020. aasta mais. Kaks kuud hiljem tutvustas Musk poega ning rääkis, kuidas tema ja Grimes teda kasvatavad. Ta tunnistas, et emal oli lapse esimestel elukuudel suurem roll kui temal.

«Beebid on söömis- ja kakamasinad, eks? Praegu ei ole veel minu aeg pojaga tegeleda, Grimesil on suurem roll. Kui poeg saab vanemaks, tuleb minu aeg,» teatas Musk siis.

Muskil on veel viis vanemat poega teistest suhetest. Ta esimene poeg Nevada suri 2002. aastal vaid kümnenädalasena. Isa on otsinud viise, kuidas vanemad pojad saaksid ka kõige noorema omaks võtta.

«Arvan, et olen oma lapsi hästi kasvatanud ja kasvatan hästi ka kõige nooremat poega. Kui käisin Hiinas Tesla tehase tööga tutvumas, võtsin lapsed kaasa. Käisime Suurel Hiina müüril. Samuti sõitsime kiirrongiga Pekingist Xiani, kus on terrakotasõdurite muuseum, mida külastasime,» sõnas Musk.

Musk ja Grimes teatasid selle aasta septembris, et nad on poollahus, kuid kasvatavad oma last koos edasi.

«Elu on väga kiire ja selle tõttu peame olema poollahus, kuid me armastame üksteist ikka ja üritame kohtuda nii palju kui võimalik. Meil on ühine poeg ja meie suhe on väga hea,» teatas Musk siis sotsiaalmeedias.

Musk lisas, et Tesla tehaste tõttu reisib ta palju või on peakorteris Texases, samas Grimes töötab põhiliselt Los Angeleses.

Märksõnad
Tagasi üles