R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Igor Gräzin kannab pakasega vallatut kärbimütsi

Facebook
Comments
ACTA meeleavaldus Vabaduse väljakul 11.02,2012
Igor Gräzin eelistas fooliummütsikesele kärbinahast läki-läkit
ACTA meeleavaldus Vabaduse väljakul 11.02,2012 Igor Gräzin eelistas fooliummütsikesele kärbinahast läki-läkit Foto: Viktor Burkivski

Nädalavahetusel toimus Tallinnas Vabaduse väljakul meeleolukas ACTA-vastane meeleavaldus. Tänu uuele moeröögatusele - fooliummütsikestele, kasvas möödunud nädalal muuseas ka fooliumi müük Eesti kaubandusvõrgus drastiliselt.

ACTA teemal võtsid külmal talvepäeval sõna filmimees ja ühiskonnategelane Artur Talvik, MTÜ Eesti Interneti Kogukond juhatuse esimees Elver Loho, Reformierakonna poliitikud Kristiina Ojuland ja Igor Gräzin, IRLi kuuluv riigikogu liige Juku-Kalle Raid jt.

Kui enamikul sõnavõtjatel ja protestijatel olid peas fooliummütsid, siis Kristiina Ojuland eelistas pakase käes olla vapralt paljapäi ja Igor Gräzin ei soovinud loobuda oma  kelmikast kärbinahksest läkiläkist.

Erilist trenditeadlikkust näitas üles aga Juku-Kalle Raid, kes oli oma osavate näppudega meisterdanud hõbepaberist kolmnurkse, laevukest meenutava mütsikese.

Kiika pilte ja ole moodne!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles