P, 28.05.2023

Hardi Volmer sai tõenäoliselt koroonapisiku Mihkel Raualt: mikker puudutas huuli, sisuliselt oleks võinud suudelda

Joanna Juuse
, Reporter-toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Singer Vingeri solist Hardi Volmer
Singer Vingeri solist Hardi Volmer Foto: Madis Sinivee

Singer Vingeri solist Hardi Volmer teatas neljapäeval, et on sunnitud koroonasse haigestumise tõttu ära jätma kontserdi, mis pidi toimuma laupäeval Cafe Amigos. Bänd käis 23. oktoobril Sindi Rockil, misjärel hakkasid lauljal tekkima esimesed sümptomid. Koduseinte vahel peavad järgnevad päevad veetma Mihkel Raud, basskitarrist Eerik Olle ja ka Hardi ise. Teised bändi liikmed on praegu veel hea tervise juures. 

Hardi Volmer rääkis Elu24-le, et tõenäoliselt tuli koroonapisik Mihkel Raualt, kuid kindel olla ei saa. Pühapäevases «Eesti otsib superstaari» saates asendas Mihklit juba Heidy Purga. «Sa võid selle saada tont teab kust. Minul oli väga lihtne, sõitsime üheskoos Sindi Rockile ja meil on üks laul, mida Mihkel laulab, ja ta laulis seda tavapäraselt minu mikrisse. Sisuliselt tähendas see seda, et me oleks võinud samahästi suudelda, sest mikker puudutab huuli,» naeris muusik. 

Kontserdile sõitnud seltskonnast nakatus ka bassimees, kuid bussi tagaistmel istujad pääsesid puhtalt ja neil praegu sümptomeid ei esine. «Arvata võib, et ka meie saime ikkagi Mihklilt, sest tal oli juba tagasiteel hakanud paha ja oli vilets olla. Hommikul tegi kiirtesti ja siis päeval helistas ning teatas, et vot selline värk. Mina tegin testi kaks päeva hiljem, sest see ju kohe ei näita,» jutustas Hardi. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles