Onlyfansitari tüli 10-aastase pojaga šokeeris rahvast: blokeerisin ta numbri ja tegin toa tühjaks

Kert Avasalu
Copy
Jimi mõne aasta eest koos pojaga.
Jimi mõne aasta eest koos pojaga. Foto: Facebook / Kuvatõmmis

Kehvas vaimses seisus naisel on enda väidetavalt autistliku pojaga väga vilets läbisaamine. Ameeriklanna jagab sotsiaalmeedias «üleelamisi», mida paljud peavad lapse väärkohtlemiseks.

USA onlyfansitar ja pornostaar Jimi Meaux on kahe lapse üksikema. viimastel nädalatel jäänud paljudele silma oma tavatu käitumisega sotsiaalmeedias: ta jagab ülevoolavalt võsukeste kasvatamisest tekkivaid emotsioone.

Kõikvõimalikelt platvormidelt võib näha, kuidas Jimi on oma väikse poja Travisega tülitseb ning teda ebatraditsioonilisel kasvatada üritab. Enim üllatas jälgijaid hiljutine ülevoolav postitus.

«Täna viskasin oma poja kooli ära, blokeerisin ta telefoninumbri ja tegin ta toast oma uue kontori,» lajatas naine. «Mõtlete ilmselt, et see on äärmuslik, aga ma olen ta eest hoolitsenud 10 aastat ning veendusin, et ta vihkab mind.»

«Ta pole 'lihtsalt laps',» vaidles Jimi ka fännidega, kes teda kritiseerisid. «Ta on väga kõrge IQ-ga ja teab, mis on õige ning mis vale.» Naise sõnul väärib ta isiklikku ruumi ning kavatseb poja arvelt seda endale teha. «Ärge küsige mu käest, kus mu poeg on, see pole ei teie ega minu asi,» lõpetas ta.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles