R, 9.12.2022

VIDEO ⟩ USAs leiti kolm mahajäetud last, kes elasid aasta koos venna skeletiga

Inna-Katrin Hein
USAs leiti kolm mahajäetud last, kes elasid aasta koos venna skeletiga
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
USA Texase Houstoni politsei leidis korterist kolm last elamas koos venna skeletiga
USA Texase Houstoni politsei leidis korterist kolm last elamas koos venna skeletiga Foto: Kuvatõmmis/Youtube

Ameerika Ühendriikides Houstonis leidis politsei ühest korterist kolm mahajäetud last koos üheksa-aastase poisi skeletiga.

Kõige vanema lapse, 15-aastase poisi sõnul kuulub skelett nende vennale, kes suri üks aasta tagasi, teatab foxnews.com.

Politseinikud küsitlesid naabreid, kelle sõnul nad teadsid, et korteris elab teismeline poiss, kuid ei teadnud, et seal oli veel teisi lapsi või et seal olid lapse jäänused.

Üks naabritest on Erica Chapman, kelle sõnul hakkas ta andma 15-aastasele poisile pool aastat tagasi süüa ning arvas, et laps elas üksinda.

«Ta ei võtnud vastu minu tehtud kodutoitu, vaid ainult poe pakitud salatit ja pitsat. Või puu- ja juurvilju, kuid ka need pidid olema pakitud,» sõnas Chapman politseile ja meediale.

Teine naaber Trevor Thompson lisas, et andis samuti teismelisele poisile süüa, sest tema arvates oli laps üksinda ja hädas. Mehe sõnul nägi ta poisile süüa andes korra ta korterisse ning see oli rämpsu täis. Seal ei olnud eriti mööblit ja igal pool oli näha tühje toidupakendeid.

Mehe arvates ei olnud korteris elektrit, sest 15-aastane poiss palus luba oma mobiiltelefoni tema juures laadida. Viimati tegi ta seda 24. oktoobril ja siis helistas poiss ka hädaabisse, andes teada, et tema ja ta vennad on raskes olukorras.

Harrise maakonna politseijuht Ed Gonzales sõnas pressikonverentsil, et nad leidsid Houstoni korterist kolm last koos venna skeletiga. Korteri eest oli üür ette tasutud, ema oli kuid tagasi lahkunud. Kõige vanem laps hoolitses nooremate laste eest.

Korrakaitsjad viisid kolm venda haiglasse ravile, kuna neil on füüsilisi vigastusi ja nad on alatoidetud. Kaks nooremat venda on seitsmeaastane ja kümnene ning lapsed on nüüd nii arstide kui lastekaitsjate hoole all. Politsei uurib, kas lapsed käisid koolis või mitte.

Üheksa-aastase poisi skeleti uurimine kinnitas, et ta suri umbes aasta tagasi.

Politsei leidis üles laste ema ja ta elukaaslase ning nad kuulatakse üle. Seni ei ole kellelegi süüdistust esitatud.

Märksõnad
Tagasi üles