N, 1.12.2022

BLOGI ⟩ Kes seekord koju saadeti? «Armastuse maleva» Liina: ehmatasin väga, kui Sannu nutma hakkas

4. osa kommenteerisid Liina, Mari-Liis ja Sander
Rasmus Rammo
, Elu24 uudistetoimetuse juht
Kes seekord koju saadeti? «Armastuse maleva» Liina: ehmatasin väga, kui Sannu nutma hakkas
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Liina Laks ja Sander Leppnurm «Armastuse malevas».
Liina Laks ja Sander Leppnurm «Armastuse malevas». Foto: Erakogu

«Armastuse malevas» on tekkinud kaks tugevat paari. Ülejäänute valikuvõimalused on aga ahtad ja paaride vahetamiseks on vähe võimalusi. Sander pingutab Liina südame tagasivõitmiseks ja laagriplatsil saab selgeks, kui head on noorte seksuaalteadmised. Vaata «Armastuse maleva» uut osa koos saate staaridega!

Kanal 2 uues kirgi kütvas reality's «Armastuse malev» asub seltskond noori Viljandimaal vana Körtpärtli talumaja renoveerima ja armastust otsima. Tõsielueksperimendiga pannakse proovile Eesti kirjandusklassika kõige levinuim tsitaat «tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus».

Osalejatel tuleb 10 000 euro suuruse auhinnaraha võitmiseks leida kaaslane ja terve saatesarja jooksul edukalt täita ka talu renoveerimisega seotud ülesandeid. Kas raske töö lähendab noori ja lööb armastuse lõkkele või ajab hoopis omavahel tülli?

Tõsielusarja veab särtsakas saatejuht Brigitte Susanne Hunt. Elu24s kommenteerivad «Armastuse maleva» neljandat osa saate staarid Liina Laks, Mari-Liis Ladvik ja Sander Leppnurm.

«Armastuse maleva» staarid Mari-Liis Ladvik, Liina Laks ja Sander Leppnurm tõsielusarja esitlusel Kriistine keskuse O'Learyses.
«Armastuse maleva» staarid Mari-Liis Ladvik, Liina Laks ja Sander Leppnurm tõsielusarja esitlusel Kriistine keskuse O'Learyses. Foto: Mihkel Maripuu

«Armastuse malev» on Kanal 2 eetris esmaspäeviti algusega kell 22.00. Saadet saab vaadata ka Apollo TV platvormilt, kus iga osa on nähtav juba nädal aega enne tele-eetrit.

Märksõnad
Tagasi üles