44-aastane suhkruemme avaldas, kui palju ta oma noorele kallimale taskuraha annab

Elu24
Copy

Ameerikast pärit Julie on 44-aastane suhkruemme, kellel on endast viisteist aastat noorem kallim. Naine avaldas hiljuti, kui palju ta oma noorele kallimale taskuraha annab.

Ameerikas elav Julie on 44-aastane suhkruemme, kellel on Instagramis ligi pool miljonit fänni. Naine tegutseb ka TikTokis ja just seal vastas Julie küsimustele, mida temalt kui suhkruemmelt küsitakse.

Esmalt taheti teada, kas ta ostab oma 29-aastasele kallimale asju. «Jah, kõike, mida ta tahab,» tunnistas Julie ja teatas, et vastutasuks saab ta kõike, mida tema soovib.

Lisaks taheti teada, kas Julie annab oma kallimale ka taskuraha. «Jah, 15 000 dollarit (ehk ligi 13 000 eurot – toim) kuus,» tunnistas Julie. Naine täpsustas, et pidi hiljuti mehe taskuraha vähendama, kuna too unustas basseini puhastada.

Nõnda suur summa üllatas paljusid. «Miks nii palju maksta? Tundub, et see pole tõsi. Arvan, et tüdrukud ei teeni nii palju,» kommenteeris Julie TikToki videot rahulolematu naisterahvas. «See on kurb, eneseväärikust üldse ei ole,» põrutas teine.

Samas oli suur summa nii mõnegi jaoks hoopis isuäratav. «15 000 dollarit kuus ja ma puhastan sinu basseini oma sokkidega,» pakkus üks noormees. Keegi trumpas aga tema pakkumise üle ja lubas sellise summa eest basseini hambaharjaga puhastada. 

«Sa võid mu abikaasat laenata. Ta teeb süüa, koristab, puhastab basseini, teeb kõik asjad korda ja on voodis väga hea,» promos üks naine oma kaasat.

Veel teisedki uurisid, kas Julie võtab enda tiiva alla ka naisi. «Olen alati endale suhkruissit tahtnud, aga ma ei usalda mehi,» nentis üks. 

Suhruemme rollist rääkides tõdes Julie, et paljud peavad naise noort kallimat tema pojaks. Juliet ennast need kommentaarid ei häiri.

Lisaks ei karda Julie, et kallim ta mõne teise naise pärast maha jätaks. «Kas pigem tema ei peaks muret tundma, et mina tema maha jätan?» tahtis ta teada.

@julie.withthebooty

Questions I get asked as sugar mama ##cougar ##cougartok ##cougarville ##cougarsoftiktok

♬ The Magic Bomb (Questions I Get Asked) [Extended Mix] - Hoàng Read
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles